Oltul Curtişoara vs Vulturii Fărcăşeşti: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Oltul Curtişoara
formă acasă
L L L W W
Liga III - Serie 6
Stadionul Tineretului
Sigla Vulturii Fărcăşeşti
formă în deplasare
W L L L L

Analiza AI a meciului

Oltul Curtişoara
Vulturii Fărcăşeşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.88
2.00
1.67
2.30
3.60
1.00
Coeficient Peste 2.5
3.13
4.00
1.67
4.50
4.00
5.00
Coeficient GG
3.69
4.30
2.67
3.80
3.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W W L W
L L L W W
L W L
vs
D L W L W
D W D W W
W L L L L
Formă Peste 2.5
O U U U O
O O O U O
O U U
vs
O O O O O
U O O O O
O O O O O
Formă GG
Y N N N Y
Y Y Y N Y
Y N N
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.07 3.80 2.33 Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
4.00 2.80 5.20 Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Vulturii Fărcăşeşti +0.93
Oltul Curtişoara +0.27
Vulturii Fărcăşeşti +2.13
Vulturii Fărcăşeşti +0.20
Oltul Curtişoara +1.00
Vulturii Fărcăşeşti +1.40
Vulturii Fărcăşeşti +1.67
Vulturii Fărcăşeşti +0.47
Vulturii Fărcăşeşti +2.87
Media goluri marcate/meci
1.13 1.60 0.67 Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
1.90 2.00 1.80 Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Vulturii Fărcăşeşti +0.77
Vulturii Fărcăşeşti +0.87
Vulturii Fărcăşeşti +0.67
Vulturii Fărcăşeşti +0.30
Vulturii Fărcăşeşti +0.40
Vulturii Fărcăşeşti +0.20
Vulturii Fărcăşeşti +1.23
Vulturii Fărcăşeşti +1.33
Vulturii Fărcăşeşti +1.13
Media goluri primite/meci
1.93 2.20 1.67 Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 0.80 3.40 Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Oltul Curtişoara
Mai bine: Vulturii Fărcăşeşti
Mai bine: Oltul Curtişoara
Mai bine: Vulturii Fărcăşeşti
Mai bine: Vulturii Fărcăşeşti
Mai bine: Oltul Curtişoara
Mai bine: Oltul Curtişoara
Mai bine: Vulturii Fărcăşeşti
Mai bine: Oltul Curtişoara
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Oltul Curtişoara
Vulturii Fărcăşeşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.13 1.6 0.67 1.9 2 1.8
Goluri primite/meci 1.93 2.2 1.67 2.1 0.8 3.4
Goluri totale/meci 3.07 3.8 2.33 4 2.8 5.2
Rată GG 57% 80% 33% 70% 60% 80%
Rată meciuri fără gol primit 27% 20% 33% 20% 40% 0%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 6 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Oltul Curtişoara
Vulturii Fărcăşeşti

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Oltul Curtişoara (General) (Acasă) (Deplasare)
Vulturii Fărcăşeşti (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 6 · Group 6

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0