Stenhousemuir vs Queen's Park: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Stenhousemuir
formă acasă
W W W W D
Championship
Ochilview Park
Sigla Queen's Park
formă în deplasare
D L L L L

Analiza AI a meciului

Stenhousemuir
Queen's Park

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Stenhousemuir (General) (Acasă) (Deplasare)
Queen's Park (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.80
4.30
3.30
1.15
2.00
0.30
Coeficient Peste 2.5
0.50
1.00
0.00
2.00
3.00
1.00
Coeficient GG
2.55
2.90
2.20
2.75
3.60
1.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Stenhousemuir (General) (Acasă) (Deplasare)
Queen's Park (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W L D
W W W W D
D W W W L
vs
L L L W L
L L W L W
D L L L L
Formă Peste 2.5
U U U U U
U O U U U
U U U U U
vs
U O U O U
O U O U O
U U O U U
Formă GG
N N N N Y
N Y N N Y
Y N N N N
vs
N Y N Y N
Y N Y N Y
N N Y N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
1.80 2.00 1.60 Stenhousemuir (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 2.60 1.80 Queen's Park (General) (Acasă) (Deplasare)
Queen's Park +0.40
Queen's Park +0.80
Egalitate
Queen's Park +0.20
Queen's Park +0.60
Stenhousemuir +0.20
Queen's Park +0.60
Queen's Park +1.00
Queen's Park +0.20
Media goluri marcate/meci
1.30 1.60 1.00 Stenhousemuir (General) (Acasă) (Deplasare)
0.60 1.00 0.20 Queen's Park (General) (Acasă) (Deplasare)
Stenhousemuir +0.70
Stenhousemuir +0.30
Stenhousemuir +1.10
Stenhousemuir +1.00
Stenhousemuir +0.60
Stenhousemuir +1.40
Stenhousemuir +0.40
Egalitate
Stenhousemuir +0.80
Media goluri primite/meci
0.50 0.40 0.60 Stenhousemuir (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 1.60 1.60 Queen's Park (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Stenhousemuir
Mai bine: Stenhousemuir
Mai bine: Stenhousemuir
Mai bine: Stenhousemuir
Mai bine: Stenhousemuir
Mai bine: Stenhousemuir
Mai bine: Stenhousemuir
Mai bine: Stenhousemuir
Mai bine: Stenhousemuir
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Stenhousemuir
Queen's Park

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Stenhousemuir (General) (Acasă) (Deplasare)
Queen's Park (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.3 1.6 1 0.6 1 0.2
Goluri primite/meci 0.5 0.4 0.6 1.6 1.6 1.6
Goluri totale/meci 1.8 2 1.6 2.2 2.6 1.8
Rată GG 30% 40% 20% 40% 60% 20%
Rată meciuri fără gol primit 60% 60% 60% 10% 0% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Championship - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Stenhousemuir
Queen's Park

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Stenhousemuir (General) (Acasă) (Deplasare)
Queen's Park (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Championship · Division1

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Stenhousemuir 10 7 2 1 13:5 +8 23 W W W L D
2 Raith Rovers 11 6 3 2 16:7 +9 21 D L W W D
3 Partick 10 6 3 1 11:3 +8 21 L D W W W
4 Inverness CT 11 4 4 3 14:11 +3 16 D W W L W
5 Livingston 11 4 2 5 14:11 +3 14 D W L L D
6 Dunfermline 9 3 5 1 7:5 +2 14 D W W D D
7 Ayr Utd 11 3 3 5 10:12 -2 12 W L W D L
8 Arbroath 11 3 2 6 7:17 -10 11 L W L L L
9 Morton 11 2 1 8 9:18 -9 7 L L L W W
10 Queen's Park 11 2 1 8 6:18 -12 7 L L L W L
  • Promotion - Premiership
  • Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals)
  • Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals)
  • Championship (Relegation)
  • Relegation - League One
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Stenhousemuir 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Partick 5 3 2 0 6:0 +6 11
3 Inverness CT 6 3 2 1 7:3 +4 11
4 Raith Rovers 5 3 1 1 9:3 +6 10
5 Dunfermline 4 2 2 0 4:1 +3 8
6 Arbroath 5 2 2 1 5:4 +1 8
7 Livingston 6 2 1 3 8:7 +1 7
8 Queen's Park 5 2 0 3 5:8 -3 6
9 Ayr Utd 6 1 2 3 5:7 -2 5
10 Morton 6 1 0 5 5:10 -5 3
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Raith Rovers 6 3 2 1 7:4 +3 11
2 Stenhousemuir 5 3 1 1 5:3 +2 10
3 Partick 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Livingston 5 2 1 2 6:4 +2 7
5 Ayr Utd 5 2 1 2 5:5 0 7
6 Dunfermline 5 1 3 1 3:4 -1 6
7 Inverness CT 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Morton 5 1 1 3 4:8 -4 4
9 Arbroath 6 1 0 5 2:13 -11 3
10 Queen's Park 6 0 1 5 1:10 -9 1

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.