Kahramanmaraş İstiklal Spor vs İnegölspor: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla  Kahramanmaraş İstiklal Spor
formă acasă
W D D L W
2. Lig
Kahramanmaraş Batıpark Stadyumu
Sigla İnegölspor
formă în deplasare
L W D L L

Analiza AI a meciului

Kahramanmaraş İstiklal Spor
İnegölspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegölspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.45
2.60
2.30
1.60
1.90
1.30
Coeficient Peste 2.5
2.50
1.00
4.00
4.00
3.00
5.00
Coeficient GG
2.95
1.60
4.30
4.65
4.30
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegölspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D L W W L
W D D L W
L W D W L
vs
D L L L W
D D D L W
L W D L L
Formă Peste 2.5
O O U U O
U U U O U
O O O U O
vs
O O U O O
O U O U O
O O O O O
Formă GG
Y Y N N Y
N N N Y N
Y Y Y N Y
vs
Y Y N Y Y
Y Y Y N Y
Y Y Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.30 1.40 3.20 Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
3.40 2.80 4.00 İnegölspor (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegölspor +1.10
İnegölspor +0.50
İnegölspor +1.70
İnegölspor +2.00
İnegölspor +1.40
İnegölspor +2.60
İnegölspor +0.20
Kahramanmaraş İstiklal Spor +0.40
İnegölspor +0.80
Media goluri marcate/meci
1.20 0.80 1.60 Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.40 1.40 İnegölspor (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegölspor +0.20
İnegölspor +0.20
İnegölspor +0.20
İnegölspor +0.60
İnegölspor +0.60
İnegölspor +0.60
Kahramanmaraş İstiklal Spor +0.20
Kahramanmaraş İstiklal Spor +0.20
Kahramanmaraş İstiklal Spor +0.20
Media goluri primite/meci
1.10 0.60 1.60 Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 1.40 2.60 İnegölspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: İnegölspor
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Kahramanmaraş İstiklal Spor
İnegölspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegölspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 0.8 1.6 1.4 1.4 1.4
Goluri primite/meci 1.1 0.6 1.6 2 1.4 2.6
Goluri totale/meci 2.3 1.4 3.2 3.4 2.8 4
Rată GG 50% 20% 80% 90% 80% 100%
Rată meciuri fără gol primit 50% 80% 20% 0% 0% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Lig - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Kahramanmaraş İstiklal Spor
İnegölspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
İnegölspor (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

2. Lig · Lig B: Red Group

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Sakaryaspor 6 5 1 0 15:6 +9 16 W W W W D
2 Adana 01 FK 6 4 1 1 12:10 +2 13 L W W W W
3 Yeni Orduspor 6 4 0 2 12:5 +7 12 W L L W W
4 24 Erzincanspor 6 3 3 0 12:8 +4 12 D W D W W
5 Ankara Demirspor 6 3 1 2 14:9 +5 10 W D L L W
6 Beyoğlu Yeni Çarşı 5 3 1 1 10:5 +5 10 D W W W L
7 1461 Trabzon FK 6 2 2 2 12:10 +2 8 L D W W D
8 12 Bingölspor 6 2 2 2 7:7 0 8 W D L L W
9 Karacabey Belediyespor 5 2 2 1 6:7 -1 8 D W L W D
10 Kahramanmaraş İstiklal Spor 6 2 2 2 6:7 -1 8 D L W W L
11 Ankaragücü 5 2 1 2 9:5 +4 7 L L D W W
12 Serik Spor 6 1 2 3 5:9 -4 5 W D L L L
13 Kırklarelispor 5 1 1 3 4:7 -3 4 W L D L L
14 İnegölspor 5 1 1 3 6:10 -4 4 D L L L W
15 Fethiyespor 6 1 1 4 4:10 -6 4 L D W L L
16 Kütahyaspor 6 1 0 5 6:15 -9 3 L L L L L
17 İskenderunspor 5 0 1 4 5:15 -10 L L L L D
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sakaryaspor 3 2 1 0 6:2 +4 7
2 Adana 01 FK 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Beyoğlu Yeni Çarşı 2 2 0 0 7:1 +6 6
4 Ankara Demirspor 3 2 0 1 11:6 +5 6
5 12 Bingölspor 3 2 0 1 4:3 +1 6
6 Yeni Orduspor 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 24 Erzincanspor 3 1 2 0 5:3 +2 5
8 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 8:6 +2 4
9 Ankaragücü 3 1 1 1 5:3 +2 4
10 İnegölspor 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 2:3 -1 4
12 Serik Spor 3 1 0 2 2:3 -1 3
13 Kütahyaspor 3 1 0 2 4:6 -2 3
14 Karacabey Belediyespor 3 0 2 1 4:7 -3 2
15 Fethiyespor 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 İskenderunspor 2 0 0 2 2:4 -2 0
17 Kırklarelispor 2 0 0 2 2:5 -3 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sakaryaspor 3 3 0 0 9:4 +5 9
2 24 Erzincanspor 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Yeni Orduspor 3 2 0 1 9:3 +6 6
4 Karacabey Belediyespor 2 2 0 0 2:0 +2 6
5 Adana 01 FK 3 2 0 1 5:5 0 6
6 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 4:4 0 4
7 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 4:4 0 4
8 Ankara Demirspor 3 1 1 1 3:3 0 4
9 Kırklarelispor 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Beyoğlu Yeni Çarşı 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Ankaragücü 2 1 0 1 4:2 +2 3
12 Fethiyespor 3 1 0 2 3:5 -2 3
13 12 Bingölspor 3 0 2 1 3:4 -1 2
14 Serik Spor 3 0 2 1 3:6 -3 2
15 İskenderunspor 3 0 1 2 3:11 -8 1
16 İnegölspor 2 0 0 2 2:6 -4 0
17 Kütahyaspor 3 0 0 3 2:9 -7 0