Muş Sport Klübü vs Ankaraspor: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Muş Sport Klübü
formă acasă
W W W W W
2. Lig
Muş Şehir Stadı
Sigla Ankaraspor
formă în deplasare
D L L L W

Analiza AI a meciului

Muş Sport Klübü
Ankaraspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Muş Sport Klübü (General) (Acasă) (Deplasare)
Ankaraspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.95
5.00
2.90
1.65
2.00
1.30
Coeficient Peste 2.5
3.00
4.00
2.00
3.50
4.00
3.00
Coeficient GG
3.60
2.90
4.30
3.60
4.30
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Muş Sport Klübü (General) (Acasă) (Deplasare)
Ankaraspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W W W
W W W W W
D D D W W
vs
W L L W L
L W W L L
D L L L W
Formă Peste 2.5
O O O U U
O O O O U
U U O O U
vs
O O U U O
O O O U O
O O U O U
Formă GG
N Y Y N N
Y N N Y N
Y Y Y Y N
vs
Y N N N Y
Y Y Y N Y
Y Y N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.60 3.80 3.40 Muş Sport Klübü (General) (Acasă) (Deplasare)
3.50 4.20 2.80 Ankaraspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Muş Sport Klübü +0.10
Ankaraspor +0.60
Muş Sport Klübü +0.80
Muş Sport Klübü +0.30
Ankaraspor +0.40
Muş Sport Klübü +1.00
Ankaraspor +0.10
Ankaraspor +0.80
Muş Sport Klübü +0.60
Media goluri marcate/meci
2.60 3.20 2.00 Muş Sport Klübü (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 2.00 1.00 Ankaraspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Muş Sport Klübü +1.10
Muş Sport Klübü +0.60
Muş Sport Klübü +1.60
Muş Sport Klübü +1.70
Muş Sport Klübü +1.20
Muş Sport Klübü +2.20
Muş Sport Klübü +0.50
Egalitate
Muş Sport Klübü +1.00
Media goluri primite/meci
1.00 0.60 1.40 Muş Sport Klübü (General) (Acasă) (Deplasare)
2.00 2.20 1.80 Ankaraspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Muş Sport Klübü
Mai bine: Muş Sport Klübü
Mai bine: Muş Sport Klübü
Mai bine: Muş Sport Klübü
Mai bine: Muş Sport Klübü
Mai bine: Muş Sport Klübü
Mai bine: Muş Sport Klübü
Mai bine: Muş Sport Klübü
Mai bine: Muş Sport Klübü
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Muş Sport Klübü
Ankaraspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Muş Sport Klübü (General) (Acasă) (Deplasare)
Ankaraspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.6 3.2 2 1.5 2 1
Goluri primite/meci 1 0.6 1.4 2 2.2 1.8
Goluri totale/meci 3.6 3.8 3.4 3.5 4.2 2.8
Rată GG 60% 40% 80% 60% 80% 40%
Rată meciuri fără gol primit 40% 60% 20% 10% 0% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Lig - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Muş Sport Klübü
Ankaraspor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Muş Sport Klübü (General) (Acasă) (Deplasare)
Ankaraspor (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

2. Lig · Lig B: White Group

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0