Pakhtakor II vs Aral: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Pakhtakor II
Pakhtakor II
formă acasă
L L W W L
Pro League A
Stadion neconfirmat
Sigla Aral
Aral
formă în deplasare
W D L D W

Analiza AI a meciului

Pakhtakor II
Aral

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Pakhtakor II (General) (Acasă) (Deplasare)
Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.00
2.00
0.00
3.80
5.00
2.60
Coeficient Peste 2.5
3.50
5.00
2.00
1.50
1.00
2.00
Coeficient GG
2.90
2.90
2.90
2.75
2.20
3.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Pakhtakor II (General) (Acasă) (Deplasare)
Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L L L L
L L W W L
L L L L L
vs
L W D W W
W W W W W
W D L D W
Formă Peste 2.5
O U U O O
O O O O O
O U U U O
vs
O U U U O
O U U U U
U U O U O
Formă GG
N N N N Y
N Y Y N N
Y N N N Y
vs
Y N Y N Y
Y N N N N
N N Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.40 3.60 3.20 Pakhtakor II (General) (Acasă) (Deplasare)
2.40 2.00 2.80 Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Pakhtakor II +1.00
Pakhtakor II +1.40
Pakhtakor II +0.60
Pakhtakor II +1.20
Pakhtakor II +1.60
Pakhtakor II +0.80
Pakhtakor II +0.80
Pakhtakor II +1.20
Pakhtakor II +0.40
Media goluri marcate/meci
0.90 1.20 0.60 Pakhtakor II (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 1.80 1.80 Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Aral +0.90
Aral +0.90
Aral +0.90
Aral +0.60
Aral +0.60
Aral +0.60
Aral +1.20
Aral +1.20
Aral +1.20
Media goluri primite/meci
2.50 2.40 2.60 Pakhtakor II (General) (Acasă) (Deplasare)
0.60 0.20 1.00 Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Aral
Mai bine: Aral
Mai bine: Aral
Mai bine: Aral
Mai bine: Aral
Mai bine: Aral
Mai bine: Aral
Mai bine: Aral
Mai bine: Aral
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Pakhtakor II
Aral

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pakhtakor II (General) (Acasă) (Deplasare)
Aral (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.9 1.2 0.6 1.8 1.8 1.8
Goluri primite/meci 2.5 2.4 2.6 0.6 0.2 1
Goluri totale/meci 3.4 3.6 3.2 2.4 2 2.8
Rată GG 40% 40% 40% 40% 20% 60%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 60% 80% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Pro League A - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Pakhtakor II
  • L D Gazalkent 2-3
  • L A Shortan 0-4
  • L D Jayxun 0-2
  • L D Metalourg 0-1
  • W A Qiziriq 3-0
  • L D Yaypan 0-2
  • W A Lochin 2-1
  • L D FarDu 1-5
  • L D Kattaqurgon 0-2
  • L A Olimpik-Mobiuz 1-4
Aral
  • W D Yaypan 5-2
  • W A Lochin 2-0
  • D D FarDu 1-1
  • W A Kattaqurgon 1-0
  • L D Olimpik-Mobiuz 1-2
  • W A BuxDu 2-0
  • D D Respublika FA 0-0
  • W A Metalourg 1-0
  • W D Gazalkent 2-0
  • W A Shortan 3-1
  • L vs Shortan 0-4
  • W vs Qiziriq 3-0
  • W vs Lochin 2-1
  • L vs Olimpik-Mobiuz 1-4
  • L vs Respublika FA 0-3
  • W vs Yaypan 5-2
  • D vs FarDu 1-1
  • L vs Olimpik-Mobiuz 1-2
  • D vs Respublika FA 0-0
  • W vs Gazalkent 2-0

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Pakhtakor II
Aral

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pakhtakor II (General) (Acasă) (Deplasare)
Aral (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Pro League A

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Aral 21 16 4 1 45:13 +32 52 W W D W L
2 Shortan 21 14 3 4 38:20 +18 45 W W W W L
3 Metalourg 21 13 4 4 49:16 +33 43 W W W W W
4 FarDu 22 11 7 4 39:32 +7 40 L D W W D
5 Gazalkent 22 11 5 6 41:26 +15 38 W W W D D
6 Lochin 22 11 5 6 34:26 +8 38 W W L L D
7 Kattaqurgon 21 11 3 7 27:20 +7 36 W W L L L
8 Olimpik-Mobiuz 20 9 5 6 37:24 +13 32 L D W L W
9 Respublika FA 21 8 4 9 30:30 0 28 W W W L W
10 Jayxun 22 7 3 12 24:30 -6 24 L L L W W
11 Yaypan 21 6 4 11 24:39 -15 22 L L D L L
12 Pakhtakor II 21 3 1 17 15:49 -34 10 L L L L W
13 BuxDu 21 3 1 17 18:54 -36 10 L L L L L
14 Qiziriq 22 1 1 20 12:54 -42 4 L L L L L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Aral 11 11 0 0 25:3 +22 33
2 FarDu 11 7 3 1 28:13 +15 24
3 Shortan 11 7 2 2 17:9 +8 23
4 Metalourg 10 6 4 0 24:5 +19 22
5 Olimpik-Mobiuz 11 5 4 2 19:14 +5 19
6 Lochin 11 5 4 2 16:11 +5 19
7 Kattaqurgon 10 5 1 4 14:15 -1 16
8 Jayxun 11 4 2 5 15:14 +1 14
9 Yaypan 10 4 0 6 13:21 -8 12
10 Gazalkent 11 3 2 6 10:14 -4 11
11 Respublika FA 10 3 2 5 11:19 -8 11
12 BuxDu 12 3 1 8 15:30 -15 10
13 Pakhtakor II 10 2 0 8 7:24 -17 6
14 Qiziriq 10 0 0 10 4:23 -19 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Gazalkent 11 8 3 0 31:12 +19 27
2 Shortan 10 7 1 2 21:11 +10 22
3 Metalourg 11 7 0 4 25:11 +14 21
4 Kattaqurgon 11 6 2 3 13:5 +8 20
5 Aral 10 5 4 1 20:10 +10 19
6 Lochin 11 6 1 4 18:15 +3 19
7 Respublika FA 11 5 2 4 19:11 +8 17
8 FarDu 11 4 4 3 11:19 -8 16
9 Olimpik-Mobiuz 9 4 1 4 18:10 +8 13
10 Yaypan 11 2 4 5 11:18 -7 10
11 Jayxun 11 3 1 7 9:16 -7 10
12 Pakhtakor II 11 1 1 9 8:25 -17 4
13 Qiziriq 12 1 1 10 8:31 -23 4
14 BuxDu 9 0 0 9 3:24 -21 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.