Slavia Praha U19 vs Zlín U19 H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Slavia Praha U19 logosu
iç saha formu
L D D L W
1. Liga U19
Stadion Na Chvalech
Zlín U19 logosu
deplasman formu
L L L L D

AI Maç Analizi

Slavia Praha U19
Zlín U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Slavia Praha U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zlín U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.95
1.60
0.30
0.80
1.30
0.30
2.5 Üst katsayısı
3.50
3.00
4.00
4.50
4.00
5.00
KG VAR katsayısı
4.30
4.30
4.30
3.95
3.60
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Slavia Praha U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zlín U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L D L W
L D D L W
L L L D L
vs
L D L W D
L L L D W
L L L L D
2.5 Üst Formu
O U U O O
O U O U O
O O O U O
vs
O O O O O
O O U O O
O O O O O
KG VAR Formu
Y N Y Y Y
Y Y Y N Y
Y N Y Y Y
vs
Y Y Y Y Y
Y N N Y Y
Y N Y Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
4.30 4.40 4.20 Slavia Praha U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
5.00 3.80 6.20 Zlín U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zlín U19 +0.70
Slavia Praha U19 +0.50
Zlín U19 +1.90
Zlín U19 +0.60
Slavia Praha U19 +0.60
Zlín U19 +1.80
Zlín U19 +0.80
Slavia Praha U19 +0.40
Zlín U19 +2.00
Maç başı ort. atılan gol
1.40 1.80 1.00 Slavia Praha U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.60 1.20 2.00 Zlín U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zlín U19 +0.20
Slavia Praha U19 +0.20
Zlín U19 +0.60
Slavia Praha U19 +0.20
Slavia Praha U19 +0.60
Zlín U19 +0.20
Zlín U19 +0.60
Zlín U19 +0.20
Zlín U19 +1.00
Maç başı ort. yenen gol
2.90 2.60 3.20 Slavia Praha U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.40 2.60 4.20 Zlín U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Slavia Praha U19 daha iyi
Zlín U19 daha iyi
Slavia Praha U19 daha iyi
Slavia Praha U19 daha iyi
Eşit
Slavia Praha U19 daha iyi
Slavia Praha U19 daha iyi
Zlín U19 daha iyi
Slavia Praha U19 daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Slavia Praha U19
Zlín U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Slavia Praha U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zlín U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.4 1.8 1 1.6 1.2 2
Maç başı yenen gol 2.9 2.6 3.2 3.4 2.6 4.2
Maç başı toplam gol 4.3 4.4 4.2 5 3.8 6.2
KG VAR oranı 80% 80% 80% 70% 60% 80%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 0% 0% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca 1. Liga U19 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Slavia Praha U19
Zlín U19

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Slavia Praha U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Zlín U19 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

1. Liga U19

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.