La Roche VF vs Bourg-en-bresse 01 H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

La Roche VF logosu
iç saha formu
W D D W W
National 1
Stade Henri Desgrange
Bourg-en-bresse 01 logosu
deplasman formu
L L L D L

AI Maç Analizi

La Roche VF
Bourg-en-bresse 01

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

La Roche VF (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bourg-en-bresse 01 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.45
3.60
3.30
0.80
1.30
0.30
2.5 Üst katsayısı
2.50
3.00
2.00
1.00
1.00
1.00
KG VAR katsayısı
3.80
5.00
2.60
2.90
2.90
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

La Roche VF (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bourg-en-bresse 01 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D W W W L
W D D W W
W W D W L
vs
L L D D L
W L L L D
L L L D L
2.5 Üst Formu
U O O O O
O U U O O
U U U O O
vs
U U U U U
O U U U U
O U U U U
KG VAR Formu
N Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
N N N Y Y
vs
N N Y Y N
Y N N N Y
Y N N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.60 3.60 1.60 La Roche VF (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.30 2.40 2.20 Bourg-en-bresse 01 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
La Roche VF +0.30
La Roche VF +0.20
La Roche VF +0.40
La Roche VF +1.30
La Roche VF +1.20
La Roche VF +1.40
Bourg-en-bresse 01 +0.70
Bourg-en-bresse 01 +0.80
Bourg-en-bresse 01 +0.60
Maç başı ort. atılan gol
1.60 2.20 1.00 La Roche VF (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.60 0.80 0.40 Bourg-en-bresse 01 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
La Roche VF +1.00
La Roche VF +0.80
La Roche VF +1.20
La Roche VF +1.60
La Roche VF +1.40
La Roche VF +1.80
La Roche VF +0.40
La Roche VF +0.20
La Roche VF +0.60
Maç başı ort. yenen gol
1.00 1.40 0.60 La Roche VF (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.70 1.60 1.80 Bourg-en-bresse 01 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
La Roche VF daha iyi
La Roche VF daha iyi
La Roche VF daha iyi
La Roche VF daha iyi
La Roche VF daha iyi
La Roche VF daha iyi
La Roche VF daha iyi
La Roche VF daha iyi
La Roche VF daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

La Roche VF
Bourg-en-bresse 01

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

La Roche VF (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bourg-en-bresse 01 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.6 2.2 1 0.6 0.8 0.4
Maç başı yenen gol 1 1.4 0.6 1.7 1.6 1.8
Maç başı toplam gol 2.6 3.6 1.6 2.3 2.4 2.2
KG VAR oranı 70% 100% 40% 40% 40% 40%
Gol yememe oranı 30% 0% 60% 0% 0% 0%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 1 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
La Roche VF
Bourg-en-bresse 01

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

La Roche VF (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Bourg-en-bresse 01 (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 1 · National

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.