La Roche VF vs Bourg-en-bresse 01: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla La Roche VF
formă acasă
W D D W W
National 1
Stade Henri Desgrange
Sigla Bourg-en-bresse 01
formă în deplasare
L L L D L

Analiza AI a meciului

La Roche VF
Bourg-en-bresse 01

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

La Roche VF (General) (Acasă) (Deplasare)
Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.45
3.60
3.30
0.80
1.30
0.30
Coeficient Peste 2.5
2.50
3.00
2.00
1.00
1.00
1.00
Coeficient GG
3.80
5.00
2.60
2.90
2.90
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

La Roche VF (General) (Acasă) (Deplasare)
Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D W W W L
W D D W W
W W D W L
vs
L L D D L
W L L L D
L L L D L
Formă Peste 2.5
U O O O O
O U U O O
U U U O O
vs
U U U U U
O U U U U
O U U U U
Formă GG
N Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
N N N Y Y
vs
N N Y Y N
Y N N N Y
Y N N Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.60 3.60 1.60 La Roche VF (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 2.40 2.20 Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
La Roche VF +0.30
La Roche VF +0.20
La Roche VF +0.40
La Roche VF +1.30
La Roche VF +1.20
La Roche VF +1.40
Bourg-en-bresse 01 +0.70
Bourg-en-bresse 01 +0.80
Bourg-en-bresse 01 +0.60
Media goluri marcate/meci
1.60 2.20 1.00 La Roche VF (General) (Acasă) (Deplasare)
0.60 0.80 0.40 Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
La Roche VF +1.00
La Roche VF +0.80
La Roche VF +1.20
La Roche VF +1.60
La Roche VF +1.40
La Roche VF +1.80
La Roche VF +0.40
La Roche VF +0.20
La Roche VF +0.60
Media goluri primite/meci
1.00 1.40 0.60 La Roche VF (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 1.60 1.80 Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: La Roche VF
Mai bine: La Roche VF
Mai bine: La Roche VF
Mai bine: La Roche VF
Mai bine: La Roche VF
Mai bine: La Roche VF
Mai bine: La Roche VF
Mai bine: La Roche VF
Mai bine: La Roche VF
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

La Roche VF
Bourg-en-bresse 01

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

La Roche VF (General) (Acasă) (Deplasare)
Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.6 2.2 1 0.6 0.8 0.4
Goluri primite/meci 1 1.4 0.6 1.7 1.6 1.8
Goluri totale/meci 2.6 3.6 1.6 2.3 2.4 2.2
Rată GG 70% 100% 40% 40% 40% 40%
Rată meciuri fără gol primit 30% 0% 60% 0% 0% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 1 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
La Roche VF
Bourg-en-bresse 01

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

La Roche VF (General) (Acasă) (Deplasare)
Bourg-en-bresse 01 (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

National 1 · National

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.