La Roche VF vs Bourg-en-bresse 01 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van La Roche VF
thuisvorm
W D D W W
National 1
Stade Henri Desgrange
Logo van Bourg-en-bresse 01
uitvorm
L L L D L

AI-wedstrijdinzichten

La Roche VF
Bourg-en-bresse 01

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

La Roche VF (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.45
3.60
3.30
0.80
1.30
0.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
3.00
2.00
1.00
1.00
1.00
BTS-coëfficiënt
3.80
5.00
2.60
2.90
2.90
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

La Roche VF (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W W W L
W D D W W
W W D W L
vs
L L D D L
W L L L D
L L L D L
Over 2.5-vorm
U O O O O
O U U O O
U U U O O
vs
U U U U U
O U U U U
O U U U U
BTS-vorm
N Y Y Y Y
Y Y Y Y Y
N N N Y Y
vs
N N Y Y N
Y N N N Y
Y N N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.60 3.60 1.60 La Roche VF (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 2.40 2.20 Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
La Roche VF +0.30
La Roche VF +0.20
La Roche VF +0.40
La Roche VF +1.30
La Roche VF +1.20
La Roche VF +1.40
Bourg-en-bresse 01 +0.70
Bourg-en-bresse 01 +0.80
Bourg-en-bresse 01 +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.60 2.20 1.00 La Roche VF (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.60 0.80 0.40 Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
La Roche VF +1.00
La Roche VF +0.80
La Roche VF +1.20
La Roche VF +1.60
La Roche VF +1.40
La Roche VF +1.80
La Roche VF +0.40
La Roche VF +0.20
La Roche VF +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.00 1.40 0.60 La Roche VF (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 1.60 1.80 Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
La Roche VF beter
La Roche VF beter
La Roche VF beter
La Roche VF beter
La Roche VF beter
La Roche VF beter
La Roche VF beter
La Roche VF beter
La Roche VF beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

La Roche VF
Bourg-en-bresse 01

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

La Roche VF (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.6 2.2 1 0.6 0.8 0.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1 1.4 0.6 1.7 1.6 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.6 3.6 1.6 2.3 2.4 2.2
BTS-percentage 70% 100% 40% 40% 40% 40%
Clean sheet-percentage 30% 0% 60% 0% 0% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
La Roche VF
Bourg-en-bresse 01

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

La Roche VF (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bourg-en-bresse 01 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

National 1 · National

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 La Roche VF 10 6 3 1 16:10 +6 21 D W W W L
2 Rouen 9 6 2 1 17:5 +12 20 D W W L W
3 Caen 10 6 0 4 19:13 +6 18 W L W L W
4 Concarneau 9 4 4 1 12:8 +4 16 D W W D W
5 Versailles 9 5 1 3 13:12 +1 16 L W D W W
6 Amiens 9 4 3 2 12:3 +9 15 W D W D W
7 Cannes 9 3 6 0 11:4 +7 15 W D D D W
8 Le Puy Foot 9 4 1 4 11:9 +2 13 D L W L W
9 Thionville Lusitanos 9 3 3 3 14:14 0 12 D L D L L
10 Fleury 91 9 3 3 3 15:12 +3 12 W W D L W
11 Gobelins 9 3 3 3 7:9 -2 12 D L D W L
12 Bastia 9 3 2 4 7:11 -4 11 L W D L D
13 Quevilly 9 2 4 3 8:12 -4 10 D W D D L
14 Orleans 9 2 3 4 7:11 -4 9 D L L D D
15 Valenciennes 9 2 2 5 9:14 -5 8 D L L W L
16 Aubagne 9 2 1 6 6:12 -6 7 D L L W L
17 Bourg-en-bresse 01 9 1 2 6 5:15 -10 5 L L D D L
18 Villefranche 9 1 1 7 7:22 -15 4 L D L L L
  • Promotion - Ligue 2
  • Promotion - Ligue 2 (Promotion)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Caen 6 5 0 1 12:4 +8 15
2 Rouen 5 3 2 0 7:1 +6 11
3 La Roche VF 5 3 2 0 11:7 +4 11
4 Gobelins 5 3 2 0 5:2 +3 11
5 Le Puy Foot 4 3 1 0 7:2 +5 10
6 Concarneau 5 3 1 1 8:5 +3 10
7 Amiens 4 3 0 1 8:1 +7 9
8 Cannes 4 2 2 0 6:2 +4 8
9 Fleury 91 6 2 2 2 11:8 +3 8
10 Quevilly 4 2 2 0 6:4 +2 8
11 Valenciennes 4 2 1 1 5:3 +2 7
12 Versailles 4 2 1 1 2:3 -1 7
13 Villefranche 4 1 1 2 3:4 -1 4
14 Thionville Lusitanos 4 1 1 2 6:10 -4 4
15 Bourg-en-bresse 01 5 1 1 3 4:8 -4 4
16 Aubagne 4 1 0 3 3:6 -3 3
17 Bastia 5 0 2 3 4:10 -6 2
18 Orleans 4 0 1 3 1:7 -6 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 La Roche VF 5 3 1 1 5:3 +2 10
2 Rouen 4 3 0 1 10:4 +6 9
3 Versailles 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Bastia 4 3 0 1 3:1 +2 9
5 Thionville Lusitanos 5 2 2 1 8:4 +4 8
6 Orleans 5 2 2 1 6:4 +2 8
7 Cannes 5 1 4 0 5:2 +3 7
8 Amiens 5 1 3 1 4:2 +2 6
9 Concarneau 4 1 3 0 4:3 +1 6
10 Fleury 91 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Aubagne 5 1 1 3 3:6 -3 4
12 Caen 4 1 0 3 7:9 -2 3
13 Le Puy Foot 5 1 0 4 4:7 -3 3
14 Quevilly 5 0 2 3 2:8 -6 2
15 Gobelins 4 0 1 3 2:7 -5 1
16 Bourg-en-bresse 01 4 0 1 3 1:7 -6 1
17 Valenciennes 5 0 1 4 4:11 -7 1
18 Villefranche 5 0 0 5 4:18 -14 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.