Stade Briochin vs Angoulême H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Stade Briochin logosu
iç saha formu
W D D L
National 2 - Group B
Stade Fred Aubert
Angoulême logosu
deplasman formu
D W L

AI Maç Analizi

Stade Briochin
Angoulême

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Stade Briochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Angoulême (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.42
2.00
3.25
3.00
3.83
2.17
2.5 Üst katsayısı
2.50
2.50
2.50
1.67
1.67
1.67
KG VAR katsayısı
2.75
2.88
2.50
3.25
2.67
3.83
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Stade Briochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Angoulême (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D D D W L
W D D L
D W
vs
D W W D L
W W D
D W L
2.5 Üst Formu
U U O O O
U U O O
U O
vs
U U O O U
U U O
U O U
KG VAR Formu
N N Y Y Y
N N Y Y
N Y
vs
Y N Y Y N
N N Y
Y Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.38 2.25 2.50 Stade Briochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.33 2.67 2.00 Angoulême (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Stade Briochin +0.05
Angoulême +0.29
Stade Briochin +0.38
Angoulême +0.08
Angoulême +0.42
Stade Briochin +0.25
Stade Briochin +0.17
Angoulême +0.17
Stade Briochin +0.50
Maç başı ort. atılan gol
1.50 1.00 2.00 Stade Briochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 2.00 1.00 Angoulême (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Eşit
Angoulême +0.50
Stade Briochin +0.50
Angoulême +0.50
Angoulême +1.00
Eşit
Stade Briochin +0.50
Eşit
Stade Briochin +1.00
Maç başı ort. yenen gol
0.88 1.25 0.50 Stade Briochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.83 0.67 1.00 Angoulême (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Angoulême daha iyi
Angoulême daha iyi
Stade Briochin daha iyi
Angoulême daha iyi
Angoulême daha iyi
Angoulême daha iyi
Stade Briochin daha iyi
Stade Briochin daha iyi
Stade Briochin daha iyi
Son 6 maç Son 4 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Stade Briochin
Angoulême

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Stade Briochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Angoulême (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.5 1 2 1.5 2 1
Maç başı yenen gol 0.88 1.25 0.5 0.83 0.67 1
Maç başı toplam gol 2.38 2.25 2.5 2.33 2.67 2
KG VAR oranı 50% 50% 50% 50% 33% 67%
Gol yememe oranı 50% 50% 50% 33% 67% 0%
Son 6 maç Son 4 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 2 - Group B maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Stade Briochin
Angoulême

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Stade Briochin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Angoulême (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 6 maç Son 4 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı | Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 2 - Group B · National 2: Group B

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.