Stade Briochin vs Angoulême H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Stade Briochin
thuisvorm
W D D L
National 2 - Group B
Stade Fred Aubert
Logo van Angoulême
uitvorm
D W L

AI-wedstrijdinzichten

Stade Briochin
Angoulême

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Stade Briochin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.42
2.00
3.25
3.00
3.83
2.17
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.50
2.50
1.67
1.67
1.67
BTS-coëfficiënt
2.75
2.88
2.50
3.25
2.67
3.83
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Stade Briochin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D D W L
W D D L
D W
vs
D W W D L
W W D
D W L
Over 2.5-vorm
U U O O O
U U O O
U O
vs
U U O O U
U U O
U O U
BTS-vorm
N N Y Y Y
N N Y Y
N Y
vs
Y N Y Y N
N N Y
Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.38 2.25 2.50 Stade Briochin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.33 2.67 2.00 Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Stade Briochin +0.05
Angoulême +0.29
Stade Briochin +0.38
Angoulême +0.08
Angoulême +0.42
Stade Briochin +0.25
Stade Briochin +0.17
Angoulême +0.17
Stade Briochin +0.50
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.50 1.00 2.00 Stade Briochin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 2.00 1.00 Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Angoulême +0.50
Stade Briochin +0.50
Angoulême +0.50
Angoulême +1.00
Gelijk
Stade Briochin +0.50
Gelijk
Stade Briochin +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.88 1.25 0.50 Stade Briochin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.83 0.67 1.00 Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Angoulême beter
Angoulême beter
Stade Briochin beter
Angoulême beter
Angoulême beter
Angoulême beter
Stade Briochin beter
Stade Briochin beter
Stade Briochin beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Stade Briochin
Angoulême

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Stade Briochin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.5 1 2 1.5 2 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.88 1.25 0.5 0.83 0.67 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.38 2.25 2.5 2.33 2.67 2
BTS-percentage 50% 50% 50% 50% 33% 67%
Clean sheet-percentage 50% 50% 50% 33% 67% 0%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group B-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Stade Briochin
Angoulême

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Stade Briochin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group B · National 2: Group B

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.