Eintracht Mahlsdorf vs Makkabi H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Eintracht Mahlsdorf logosu
iç saha formu
W W W W W
Oberliga - Nordost-Nord
Sportanlage Am Rosenhag
Makkabi logosu
deplasman formu
L L W L W

AI Maç Analizi

Eintracht Mahlsdorf
Makkabi

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Eintracht Mahlsdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Makkabi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.65
5.00
0.30
2.15
2.30
2.00
2.5 Üst katsayısı
2.00
3.00
1.00
3.00
3.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.25
3.60
2.90
3.45
3.30
3.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Eintracht Mahlsdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Makkabi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D W L W W
W W W W W
L L L D L
vs
W L W L W
W L D W L
L L W L W
2.5 Üst Formu
U U U O O
O U U O O
O U U U U
vs
O U U O U
O O U U O
O O O U U
KG VAR Formu
Y N N Y Y
Y N N Y Y
Y N N Y N
vs
Y N N Y N
Y Y N N Y
Y Y Y N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.40 2.60 2.20 Eintracht Mahlsdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.40 3.80 3.00 Makkabi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Makkabi +1.00
Makkabi +1.40
Makkabi +0.60
Makkabi +0.80
Makkabi +1.20
Makkabi +0.40
Makkabi +1.20
Makkabi +1.60
Makkabi +0.80
Maç başı ort. atılan gol
1.20 2.00 0.40 Eintracht Mahlsdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.20 1.20 Makkabi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Eşit
Eşit
Eşit
Eintracht Mahlsdorf +0.80
Eintracht Mahlsdorf +0.80
Eintracht Mahlsdorf +0.80
Makkabi +0.80
Makkabi +0.80
Makkabi +0.80
Maç başı ort. yenen gol
1.20 0.60 1.80 Eintracht Mahlsdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.20 2.60 1.80 Makkabi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Eintracht Mahlsdorf daha iyi
Eintracht Mahlsdorf daha iyi
Eintracht Mahlsdorf daha iyi
Eintracht Mahlsdorf daha iyi
Eintracht Mahlsdorf daha iyi
Eintracht Mahlsdorf daha iyi
Eintracht Mahlsdorf daha iyi
Eintracht Mahlsdorf daha iyi
Eşit
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Eintracht Mahlsdorf
Makkabi

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Eintracht Mahlsdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Makkabi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.2 2 0.4 1.2 1.2 1.2
Maç başı yenen gol 1.2 0.6 1.8 2.2 2.6 1.8
Maç başı toplam gol 2.4 2.6 2.2 3.4 3.8 3
KG VAR oranı 50% 60% 40% 60% 60% 60%
Gol yememe oranı 20% 40% 0% 30% 40% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Nordost-Nord maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Eintracht Mahlsdorf
Makkabi

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Eintracht Mahlsdorf (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Makkabi (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0