Eintracht Mahlsdorf vs Makkabi: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Eintracht Mahlsdorf
formă acasă
W W W W W
Oberliga - Nordost-Nord
Sportanlage Am Rosenhag
Sigla Makkabi
formă în deplasare
L L W L W

Analiza AI a meciului

Eintracht Mahlsdorf
Makkabi

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Makkabi (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.65
5.00
0.30
2.15
2.30
2.00
Coeficient Peste 2.5
2.00
3.00
1.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
3.25
3.60
2.90
3.45
3.30
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Makkabi (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D W L W W
W W W W W
L L L D L
vs
W L W L W
W L D W L
L L W L W
Formă Peste 2.5
U U U O O
O U U O O
O U U U U
vs
O U U O U
O O U U O
O O O U U
Formă GG
Y N N Y Y
Y N N Y Y
Y N N Y N
vs
Y N N Y N
Y Y N N Y
Y Y Y N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.40 2.60 2.20 Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
3.40 3.80 3.00 Makkabi (General) (Acasă) (Deplasare)
Makkabi +1.00
Makkabi +1.40
Makkabi +0.60
Makkabi +0.80
Makkabi +1.20
Makkabi +0.40
Makkabi +1.20
Makkabi +1.60
Makkabi +0.80
Media goluri marcate/meci
1.20 2.00 0.40 Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 1.20 1.20 Makkabi (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
Egalitate
Egalitate
Eintracht Mahlsdorf +0.80
Eintracht Mahlsdorf +0.80
Eintracht Mahlsdorf +0.80
Makkabi +0.80
Makkabi +0.80
Makkabi +0.80
Media goluri primite/meci
1.20 0.60 1.80 Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 2.60 1.80 Makkabi (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Mai bine: Eintracht Mahlsdorf
Egalitate
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Eintracht Mahlsdorf
Makkabi

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Makkabi (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 2 0.4 1.2 1.2 1.2
Goluri primite/meci 1.2 0.6 1.8 2.2 2.6 1.8
Goluri totale/meci 2.4 2.6 2.2 3.4 3.8 3
Rată GG 50% 60% 40% 60% 60% 60%
Rată meciuri fără gol primit 20% 40% 0% 30% 40% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Eintracht Mahlsdorf
Makkabi

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Eintracht Mahlsdorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Makkabi (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0