SC Freital vs Weissenfels H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

SC Freital logosu
iç saha formu
W W L D D
Oberliga - Nordost-Süd
WGF-Arena Stadion des Friedens
Weissenfels logosu
deplasman formu
W L W L

AI Maç Analizi

SC Freital
Weissenfels

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

SC Freital (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Weissenfels (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.10
2.60
1.60
2.14
1.67
2.50
2.5 Üst katsayısı
3.00
3.00
3.00
2.86
1.67
3.75
KG VAR katsayısı
4.30
4.30
4.30
2.50
1.50
3.25
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

SC Freital (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Weissenfels (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L D D D D
W W L D D
L W L D D
vs
L L W L L
W L L
W L W L
2.5 Üst Formu
O U O O U
U O O O U
O O U U O
vs
O O O U U
U O U
O O O U
KG VAR Formu
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N Y N N
N N N
N Y Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.50 3.60 3.40 SC Freital (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.04 2.33 3.75 Weissenfels (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
SC Freital +0.46
SC Freital +1.17
Weissenfels +0.25
SC Freital +0.56
SC Freital +1.27
Weissenfels +0.15
SC Freital +0.36
SC Freital +1.07
Weissenfels +0.35
Maç başı ort. atılan gol
1.80 2.00 1.60 SC Freital (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.29 0.33 2.25 Weissenfels (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
SC Freital +0.51
SC Freital +1.47
Weissenfels +0.45
SC Freital +0.71
SC Freital +1.67
Weissenfels +0.25
SC Freital +0.31
SC Freital +1.27
Weissenfels +0.65
Maç başı ort. yenen gol
1.70 1.60 1.80 SC Freital (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.75 2.00 1.50 Weissenfels (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
SC Freital daha iyi
SC Freital daha iyi
Weissenfels daha iyi
SC Freital daha iyi
SC Freital daha iyi
Weissenfels daha iyi
Weissenfels daha iyi
SC Freital daha iyi
Weissenfels daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 7 maç Son 3 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

SC Freital
Weissenfels

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

SC Freital (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Weissenfels (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.8 2 1.6 1.29 0.33 2.25
Maç başı yenen gol 1.7 1.6 1.8 1.75 2 1.5
Maç başı toplam gol 3.5 3.6 3.4 3.04 2.33 3.75
KG VAR oranı 80% 80% 80% 25% 0% 50%
Gol yememe oranı 10% 20% 0% 29% 33% 25%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 7 maç Son 3 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Oberliga - Nordost-Süd maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
SC Freital
Weissenfels

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

SC Freital (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Weissenfels (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 7 maç Son 3 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0