SC Freital vs Weissenfels: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla SC Freital
formă acasă
W W L D D
Oberliga - Nordost-Süd
WGF-Arena Stadion des Friedens
Sigla Weissenfels
formă în deplasare
W L W L

Analiza AI a meciului

SC Freital
Weissenfels

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

SC Freital (General) (Acasă) (Deplasare)
Weissenfels (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.10
2.60
1.60
2.14
1.67
2.50
Coeficient Peste 2.5
3.00
3.00
3.00
2.86
1.67
3.75
Coeficient GG
4.30
4.30
4.30
2.50
1.50
3.25
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

SC Freital (General) (Acasă) (Deplasare)
Weissenfels (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L D D D D
W W L D D
L W L D D
vs
L L W L L
W L L
W L W L
Formă Peste 2.5
O U O O U
U O O O U
O O U U O
vs
O O O U U
U O U
O O O U
Formă GG
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N Y N N
N N N
N Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.50 3.60 3.40 SC Freital (General) (Acasă) (Deplasare)
3.04 2.33 3.75 Weissenfels (General) (Acasă) (Deplasare)
SC Freital +0.46
SC Freital +1.17
Weissenfels +0.25
SC Freital +0.56
SC Freital +1.27
Weissenfels +0.15
SC Freital +0.36
SC Freital +1.07
Weissenfels +0.35
Media goluri marcate/meci
1.80 2.00 1.60 SC Freital (General) (Acasă) (Deplasare)
1.29 0.33 2.25 Weissenfels (General) (Acasă) (Deplasare)
SC Freital +0.51
SC Freital +1.47
Weissenfels +0.45
SC Freital +0.71
SC Freital +1.67
Weissenfels +0.25
SC Freital +0.31
SC Freital +1.27
Weissenfels +0.65
Media goluri primite/meci
1.70 1.60 1.80 SC Freital (General) (Acasă) (Deplasare)
1.75 2.00 1.50 Weissenfels (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: SC Freital
Mai bine: SC Freital
Mai bine: Weissenfels
Mai bine: SC Freital
Mai bine: SC Freital
Mai bine: Weissenfels
Mai bine: Weissenfels
Mai bine: SC Freital
Mai bine: Weissenfels
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

SC Freital
Weissenfels

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

SC Freital (General) (Acasă) (Deplasare)
Weissenfels (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.8 2 1.6 1.29 0.33 2.25
Goluri primite/meci 1.7 1.6 1.8 1.75 2 1.5
Goluri totale/meci 3.5 3.6 3.4 3.04 2.33 3.75
Rată GG 80% 80% 80% 25% 0% 50%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 29% 33% 25%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Nordost-Süd - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
SC Freital
Weissenfels

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

SC Freital (General) (Acasă) (Deplasare)
Weissenfels (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 7 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0