SC Freital vs Weissenfels H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van SC Freital
thuisvorm
W W L D D
Oberliga - Nordost-Süd
WGF-Arena Stadion des Friedens
Logo van Weissenfels
uitvorm
W L W L

AI-wedstrijdinzichten

SC Freital
Weissenfels

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

SC Freital (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.10
2.60
1.60
2.14
1.67
2.50
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
2.86
1.67
3.75
BTS-coëfficiënt
4.30
4.30
4.30
2.50
1.50
3.25
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

SC Freital (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D D D D
W W L D D
L W L D D
vs
L L W L L
W L L
W L W L
Over 2.5-vorm
O U O O U
U O O O U
O O U U O
vs
O O O U U
U O U
O O O U
BTS-vorm
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y Y N Y Y
vs
Y N Y N N
N N N
N Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.50 3.60 3.40 SC Freital (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.04 2.33 3.75 Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
SC Freital +0.46
SC Freital +1.17
Weissenfels +0.25
SC Freital +0.56
SC Freital +1.27
Weissenfels +0.15
SC Freital +0.36
SC Freital +1.07
Weissenfels +0.35
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.80 2.00 1.60 SC Freital (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.29 0.33 2.25 Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
SC Freital +0.51
SC Freital +1.47
Weissenfels +0.45
SC Freital +0.71
SC Freital +1.67
Weissenfels +0.25
SC Freital +0.31
SC Freital +1.27
Weissenfels +0.65
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.70 1.60 1.80 SC Freital (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.75 2.00 1.50 Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
SC Freital beter
SC Freital beter
Weissenfels beter
SC Freital beter
SC Freital beter
Weissenfels beter
Weissenfels beter
SC Freital beter
Weissenfels beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

SC Freital
Weissenfels

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

SC Freital (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.8 2 1.6 1.29 0.33 2.25
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.7 1.6 1.8 1.75 2 1.5
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.5 3.6 3.4 3.04 2.33 3.75
BTS-percentage 80% 80% 80% 25% 0% 50%
Clean sheet-percentage 10% 20% 0% 29% 33% 25%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Nordost-Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
SC Freital
Weissenfels

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

SC Freital (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Weissenfels (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Nordost-Süd · NOFV- Sud

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Germania Halberstadt 7 6 1 0 23:4 +19 19 W W W D W
2 ZFC Meuselwitz 7 6 1 0 16:5 +11 19 W W W D W
3 Eilenburg 7 5 1 1 25:10 +15 16 W W W L W
4 Auerbach 7 4 2 1 16:8 +8 14 W D D W W
5 Dresden II 7 3 4 0 10:4 +6 13 W D D D W
6 VfL Halle 7 4 0 3 15:14 +1 12 W W L W L
7 Plauen 7 2 3 2 12:10 +2 9 D D L W D
8 Weissenfels 7 3 0 4 10:12 -2 9 L L W L L
9 Budissa Bautzen 7 2 3 2 10:13 -3 9 L D W D W
10 Union Sandersdorf 7 2 1 4 16:13 +3 7 W L L L D
11 SC Freital 7 1 4 2 12:13 -1 7 L D D D D
12 Einheit Wernigerode 7 1 4 2 12:18 -6 7 D D D D L
13 Krieschow 7 1 1 5 5:17 -12 4 L L W D L
14 Empor Glauchau 7 0 3 4 6:13 -7 3 L D L D D
15 FC Frankfurt 7 1 0 6 7:26 -19 3 L L L W L
16 Einheit Rudolstadt 7 0 2 5 5:20 -15 2 L D L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Eilenburg 4 3 1 0 15:4 +11 10
2 Dresden II 4 3 1 0 8:2 +6 10
3 Germania Halberstadt 3 3 0 0 11:2 +9 9
4 ZFC Meuselwitz 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Auerbach 3 2 1 0 5:3 +2 7
6 Budissa Bautzen 4 2 0 2 7:10 -3 6
7 VfL Halle 4 2 0 2 5:9 -4 6
8 Einheit Wernigerode 3 1 2 0 8:6 +2 5
9 Plauen 4 1 2 1 9:8 +1 5
10 SC Freital 4 1 2 1 8:8 0 5
11 Union Sandersdorf 3 1 0 2 4:6 -2 3
12 Weissenfels 3 1 0 2 1:6 -5 3
13 Empor Glauchau 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 2:7 -5 2
15 Krieschow 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 FC Frankfurt 4 0 0 4 2:19 -17 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 ZFC Meuselwitz 4 4 0 0 10:2 +8 12
2 Germania Halberstadt 4 3 1 0 12:2 +10 10
3 Auerbach 4 2 1 1 11:5 +6 7
4 VfL Halle 3 2 0 1 10:5 +5 6
5 Eilenburg 3 2 0 1 10:6 +4 6
6 Weissenfels 4 2 0 2 9:6 +3 6
7 Union Sandersdorf 4 1 1 2 12:7 +5 4
8 Plauen 3 1 1 1 3:2 +1 4
9 Budissa Bautzen 3 0 3 0 3:3 0 3
10 Dresden II 3 0 3 0 2:2 0 3
11 FC Frankfurt 3 1 0 2 5:7 -2 3
12 Krieschow 4 1 0 3 3:10 -7 3
13 SC Freital 3 0 2 1 4:5 -1 2
14 Einheit Wernigerode 4 0 2 2 4:12 -8 2
15 Empor Glauchau 4 0 1 3 4:8 -4 1
16 Einheit Rudolstadt 3 0 0 3 3:13 -10 0