Kamatamare Sanuki vs Nara Club H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Kamatamare Sanuki logosu
iç saha formu
W L L L D
J3 League
Pikara Stadium
Nara Club logosu
deplasman formu
L D D W W

AI Maç Analizi

Kamatamare Sanuki
Nara Club

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Kamatamare Sanuki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nara Club (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.80
1.30
0.30
3.30
4.00
2.60
2.5 Üst katsayısı
3.00
3.00
3.00
4.00
4.00
4.00
KG VAR katsayısı
2.95
2.60
3.30
4.30
4.30
4.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Kamatamare Sanuki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nara Club (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L D L
W L L L D
D L L L L
vs
W W W W W
L W W W W
L D D W W
2.5 Üst Formu
U O O U O
U O O O U
U O U O O
vs
O O O U U
O O O O U
O O O O U
KG VAR Formu
N Y Y N Y
N Y N Y N
N Y N Y Y
vs
Y Y Y N N
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.00 3.60 2.40 Kamatamare Sanuki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.70 3.60 3.80 Nara Club (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nara Club +0.70
Nara Club +0.60
Nara Club +0.80
Nara Club +0.10
Eşit
Nara Club +0.20
Nara Club +1.30
Nara Club +1.20
Nara Club +1.40
Maç başı ort. atılan gol
1.10 1.40 0.80 Kamatamare Sanuki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.10 2.40 1.80 Nara Club (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nara Club +1.00
Nara Club +1.30
Nara Club +0.70
Nara Club +0.70
Nara Club +1.00
Nara Club +0.40
Nara Club +1.30
Nara Club +1.60
Nara Club +1.00
Maç başı ort. yenen gol
1.90 2.20 1.60 Kamatamare Sanuki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.60 1.20 2.00 Nara Club (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nara Club daha iyi
Nara Club daha iyi
Kamatamare Sanuki daha iyi
Nara Club daha iyi
Nara Club daha iyi
Nara Club daha iyi
Eşit
Nara Club daha iyi
Kamatamare Sanuki daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Kamatamare Sanuki
Nara Club

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Kamatamare Sanuki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nara Club (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.1 1.4 0.8 2.1 2.4 1.8
Maç başı yenen gol 1.9 2.2 1.6 1.6 1.2 2
Maç başı toplam gol 3 3.6 2.4 3.7 3.6 3.8
KG VAR oranı 50% 40% 60% 80% 80% 80%
Gol yememe oranı 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca J3 League maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Kamatamare Sanuki
Nara Club

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Kamatamare Sanuki (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nara Club (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

J3 League

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Ehime FC 10 7 2 1 24:10 +14 23 L W D W W
2 Kagoshima United 10 7 2 1 19:11 +8 23 W W D W L
3 Renofa Yamaguchi 10 6 2 2 14:7 +7 20 W W D W W
4 Nara Club 10 6 2 2 21:16 +5 20 W W W W W
5 Sagamihara 10 5 3 2 18:12 +6 18 W L D W W
6 Osaka 10 4 5 1 18:9 +9 17 W W W L D
7 FC Gifu 10 5 1 4 20:10 +10 16 L L W L W
8 Kanazawa 10 4 2 4 17:14 +3 14 D L W W D
9 Roasso Kumamoto 10 3 5 2 7:6 +1 14 W D W D L
10 Biwako Shiga 10 4 2 4 16:16 0 14 L W L D D
11 Parceiro Nagano 10 4 2 4 14:14 0 14 D W L L W
12 Gainare Tottori 10 4 1 5 12:19 -7 13 W L L W L
13 Matsumoto Yamaga 10 2 5 3 9:11 -2 11 L D W L W
14 FC Ryukyu 10 3 2 5 11:14 -3 11 W L D L L
15 Tochigi SC 10 2 4 4 11:15 -4 10 D L L D L
16 Kitakyushu 10 2 4 4 12:18 -6 10 L W D W L
17 Thespakusatsu Gunma 10 3 0 7 10:19 -9 9 L W L L W
18 Fukushima United 10 2 2 6 20:25 -5 8 L L W L D
19 Kamatamare Sanuki 10 1 2 7 12:20 -8 5 L L L D L
20 Kochi United 10 1 2 7 4:23 -19 5 D L L L L
  • Promotion - J2 League
  • Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs)
  • J3 League (Relegation)
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Ehime FC 5 5 0 0 17:5 +12 15
2 Kagoshima United 5 4 1 0 9:4 +5 13
3 Nara Club 5 4 0 1 12:6 +6 12
4 Osaka 5 3 2 0 13:7 +6 11
5 Sagamihara 6 3 2 1 8:6 +2 11
6 FC Ryukyu 5 3 1 1 7:4 +3 10
7 Renofa Yamaguchi 4 2 2 0 5:2 +3 8
8 Tochigi SC 5 2 1 2 8:7 +1 7
9 Parceiro Nagano 5 2 1 2 4:4 0 7
10 FC Gifu 4 2 0 2 11:4 +7 6
11 Kanazawa 4 2 0 2 9:7 +2 6
12 Kitakyushu 5 1 3 1 6:6 0 6
13 Thespakusatsu Gunma 6 2 0 4 7:12 -5 6
14 Fukushima United 5 1 2 2 10:11 -1 5
15 Matsumoto Yamaga 6 1 2 3 6:9 -3 5
16 Kochi United 6 1 2 3 4:11 -7 5
17 Biwako Shiga 5 1 1 3 4:6 -2 4
18 Gainare Tottori 5 1 1 3 5:9 -4 4
19 Roasso Kumamoto 5 0 3 2 2:5 -3 3
20 Kamatamare Sanuki 4 0 1 3 6:11 -5 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Renofa Yamaguchi 6 4 0 2 9:5 +4 12
2 Roasso Kumamoto 5 3 2 0 5:1 +4 11
3 Kagoshima United 5 3 1 1 10:7 +3 10
4 FC Gifu 6 3 1 2 9:6 +3 10
5 Biwako Shiga 5 3 1 1 12:10 +2 10
6 Gainare Tottori 5 3 0 2 7:10 -3 9
7 Ehime FC 5 2 2 1 7:5 +2 8
8 Kanazawa 6 2 2 2 8:7 +1 8
9 Nara Club 5 2 2 1 9:10 -1 8
10 Sagamihara 4 2 1 1 10:6 +4 7
11 Parceiro Nagano 5 2 1 2 10:10 0 7
12 Osaka 5 1 3 1 5:2 +3 6
13 Matsumoto Yamaga 4 1 3 0 3:2 +1 6
14 Kamatamare Sanuki 6 1 1 4 6:9 -3 4
15 Kitakyushu 5 1 1 3 6:12 -6 4
16 Fukushima United 5 1 0 4 10:14 -4 3
17 Thespakusatsu Gunma 4 1 0 3 3:7 -4 3
18 Tochigi SC 5 0 3 2 3:8 -5 3
19 FC Ryukyu 5 0 1 4 4:10 -6 1
20 Kochi United 4 0 0 4 0:12 -12 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.