Kamatamare Sanuki vs Nara Club: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Kamatamare Sanuki
formă acasă
W L L L D
J3 League
Pikara Stadium
Sigla Nara Club
formă în deplasare
L D D W W

Analiza AI a meciului

Kamatamare Sanuki
Nara Club

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Kamatamare Sanuki (General) (Acasă) (Deplasare)
Nara Club (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.80
1.30
0.30
3.30
4.00
2.60
Coeficient Peste 2.5
3.00
3.00
3.00
4.00
4.00
4.00
Coeficient GG
2.95
2.60
3.30
4.30
4.30
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Kamatamare Sanuki (General) (Acasă) (Deplasare)
Nara Club (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L D L
W L L L D
D L L L L
vs
W W W W W
L W W W W
L D D W W
Formă Peste 2.5
U O O U O
U O O O U
U O U O O
vs
O O O U U
O O O O U
O O O O U
Formă GG
N Y Y N Y
N Y N Y N
N Y N Y Y
vs
Y Y Y N N
Y Y Y Y N
Y Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.00 3.60 2.40 Kamatamare Sanuki (General) (Acasă) (Deplasare)
3.70 3.60 3.80 Nara Club (General) (Acasă) (Deplasare)
Nara Club +0.70
Nara Club +0.60
Nara Club +0.80
Nara Club +0.10
Egalitate
Nara Club +0.20
Nara Club +1.30
Nara Club +1.20
Nara Club +1.40
Media goluri marcate/meci
1.10 1.40 0.80 Kamatamare Sanuki (General) (Acasă) (Deplasare)
2.10 2.40 1.80 Nara Club (General) (Acasă) (Deplasare)
Nara Club +1.00
Nara Club +1.30
Nara Club +0.70
Nara Club +0.70
Nara Club +1.00
Nara Club +0.40
Nara Club +1.30
Nara Club +1.60
Nara Club +1.00
Media goluri primite/meci
1.90 2.20 1.60 Kamatamare Sanuki (General) (Acasă) (Deplasare)
1.60 1.20 2.00 Nara Club (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Nara Club
Mai bine: Nara Club
Mai bine: Kamatamare Sanuki
Mai bine: Nara Club
Mai bine: Nara Club
Mai bine: Nara Club
Egalitate
Mai bine: Nara Club
Mai bine: Kamatamare Sanuki
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Kamatamare Sanuki
Nara Club

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kamatamare Sanuki (General) (Acasă) (Deplasare)
Nara Club (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.1 1.4 0.8 2.1 2.4 1.8
Goluri primite/meci 1.9 2.2 1.6 1.6 1.2 2
Goluri totale/meci 3 3.6 2.4 3.7 3.6 3.8
Rată GG 50% 40% 60% 80% 80% 80%
Rată meciuri fără gol primit 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din J3 League - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Kamatamare Sanuki
Nara Club

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kamatamare Sanuki (General) (Acasă) (Deplasare)
Nara Club (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

J3 League

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Ehime FC 10 7 2 1 24:10 +14 23 L W D W W
2 Kagoshima United 10 7 2 1 19:11 +8 23 W W D W L
3 Renofa Yamaguchi 10 6 2 2 14:7 +7 20 W W D W W
4 Nara Club 10 6 2 2 21:16 +5 20 W W W W W
5 Sagamihara 10 5 3 2 18:12 +6 18 W L D W W
6 Osaka 10 4 5 1 18:9 +9 17 W W W L D
7 FC Gifu 10 5 1 4 20:10 +10 16 L L W L W
8 Kanazawa 10 4 2 4 17:14 +3 14 D L W W D
9 Roasso Kumamoto 10 3 5 2 7:6 +1 14 W D W D L
10 Biwako Shiga 10 4 2 4 16:16 0 14 L W L D D
11 Parceiro Nagano 10 4 2 4 14:14 0 14 D W L L W
12 Gainare Tottori 10 4 1 5 12:19 -7 13 W L L W L
13 Matsumoto Yamaga 10 2 5 3 9:11 -2 11 L D W L W
14 FC Ryukyu 10 3 2 5 11:14 -3 11 W L D L L
15 Tochigi SC 10 2 4 4 11:15 -4 10 D L L D L
16 Kitakyushu 10 2 4 4 12:18 -6 10 L W D W L
17 Thespakusatsu Gunma 10 3 0 7 10:19 -9 9 L W L L W
18 Fukushima United 10 2 2 6 20:25 -5 8 L L W L D
19 Kamatamare Sanuki 10 1 2 7 12:20 -8 5 L L L D L
20 Kochi United 10 1 2 7 4:23 -19 5 D L L L L
  • Promotion - J2 League
  • Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs)
  • J3 League (Relegation)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Ehime FC 5 5 0 0 17:5 +12 15
2 Kagoshima United 5 4 1 0 9:4 +5 13
3 Nara Club 5 4 0 1 12:6 +6 12
4 Osaka 5 3 2 0 13:7 +6 11
5 Sagamihara 6 3 2 1 8:6 +2 11
6 FC Ryukyu 5 3 1 1 7:4 +3 10
7 Renofa Yamaguchi 4 2 2 0 5:2 +3 8
8 Tochigi SC 5 2 1 2 8:7 +1 7
9 Parceiro Nagano 5 2 1 2 4:4 0 7
10 FC Gifu 4 2 0 2 11:4 +7 6
11 Kanazawa 4 2 0 2 9:7 +2 6
12 Kitakyushu 5 1 3 1 6:6 0 6
13 Thespakusatsu Gunma 6 2 0 4 7:12 -5 6
14 Fukushima United 5 1 2 2 10:11 -1 5
15 Matsumoto Yamaga 6 1 2 3 6:9 -3 5
16 Kochi United 6 1 2 3 4:11 -7 5
17 Biwako Shiga 5 1 1 3 4:6 -2 4
18 Gainare Tottori 5 1 1 3 5:9 -4 4
19 Roasso Kumamoto 5 0 3 2 2:5 -3 3
20 Kamatamare Sanuki 4 0 1 3 6:11 -5 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Renofa Yamaguchi 6 4 0 2 9:5 +4 12
2 Roasso Kumamoto 5 3 2 0 5:1 +4 11
3 Kagoshima United 5 3 1 1 10:7 +3 10
4 FC Gifu 6 3 1 2 9:6 +3 10
5 Biwako Shiga 5 3 1 1 12:10 +2 10
6 Gainare Tottori 5 3 0 2 7:10 -3 9
7 Ehime FC 5 2 2 1 7:5 +2 8
8 Kanazawa 6 2 2 2 8:7 +1 8
9 Nara Club 5 2 2 1 9:10 -1 8
10 Sagamihara 4 2 1 1 10:6 +4 7
11 Parceiro Nagano 5 2 1 2 10:10 0 7
12 Osaka 5 1 3 1 5:2 +3 6
13 Matsumoto Yamaga 4 1 3 0 3:2 +1 6
14 Kamatamare Sanuki 6 1 1 4 6:9 -3 4
15 Kitakyushu 5 1 1 3 6:12 -6 4
16 Fukushima United 5 1 0 4 10:14 -4 3
17 Thespakusatsu Gunma 4 1 0 3 3:7 -4 3
18 Tochigi SC 5 0 3 2 3:8 -5 3
19 FC Ryukyu 5 0 1 4 4:10 -6 1
20 Kochi United 4 0 0 4 0:12 -12 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.