Moyale Barracks vs Nyasa Big Bullets H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Moyale Barracks logosu
iç saha formu
W W D D D
Super League
Mzuzu Stadium
Nyasa Big Bullets logosu
deplasman formu
W D L W D

AI Maç Analizi

Moyale Barracks
Nyasa Big Bullets

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Moyale Barracks (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nyasa Big Bullets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.45
2.90
2.00
3.80
5.00
2.60
2.5 Üst katsayısı
2.00
2.00
2.00
1.00
1.00
1.00
KG VAR katsayısı
3.25
3.60
2.90
1.55
1.50
1.60
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Moyale Barracks (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nyasa Big Bullets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L D W L
W W D D D
L W L W L
vs
W W D W W
W W W W W
W D L W D
2.5 Üst Formu
U U O O O
U U O U O
U U U O O
vs
U U U O U
U U U O U
O U U U U
KG VAR Formu
N Y Y Y N
N Y Y Y N
N N N Y Y
vs
N N N N N
N N N N N
N N N N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.20 2.60 1.80 Moyale Barracks (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.70 2.40 1.00 Nyasa Big Bullets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Moyale Barracks +0.50
Nyasa Big Bullets +0.20
Moyale Barracks +1.20
Moyale Barracks +0.90
Moyale Barracks +0.20
Moyale Barracks +1.60
Moyale Barracks +0.10
Nyasa Big Bullets +0.60
Moyale Barracks +0.80
Maç başı ort. atılan gol
1.20 1.60 0.80 Moyale Barracks (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 2.40 0.60 Nyasa Big Bullets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nyasa Big Bullets +0.30
Nyasa Big Bullets +1.20
Moyale Barracks +0.60
Moyale Barracks +0.10
Nyasa Big Bullets +0.80
Moyale Barracks +1.00
Nyasa Big Bullets +0.70
Nyasa Big Bullets +1.60
Moyale Barracks +0.20
Maç başı ort. yenen gol
1.00 1.00 1.00 Moyale Barracks (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.20 0.00 0.40 Nyasa Big Bullets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nyasa Big Bullets daha iyi
Nyasa Big Bullets daha iyi
Nyasa Big Bullets daha iyi
Nyasa Big Bullets daha iyi
Nyasa Big Bullets daha iyi
Nyasa Big Bullets daha iyi
Nyasa Big Bullets daha iyi
Nyasa Big Bullets daha iyi
Nyasa Big Bullets daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Moyale Barracks
Nyasa Big Bullets

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Moyale Barracks (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nyasa Big Bullets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.2 1.6 0.8 1.5 2.4 0.6
Maç başı yenen gol 1 1 1 0.2 0 0.4
Maç başı toplam gol 2.2 2.6 1.8 1.7 2.4 1
KG VAR oranı 50% 60% 40% 10% 0% 20%
Gol yememe oranı 30% 40% 20% 80% 100% 60%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Super League maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Moyale Barracks
Nyasa Big Bullets

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Moyale Barracks (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Nyasa Big Bullets (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Super League · Regular Season

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Nyasa Big Bullets 16 9 6 1 22:7 +15 33 W W D W W
2 Be Forward Wanderers 16 9 5 2 28:11 +17 32 D W W L W
3 Blue Eagles 16 10 1 5 24:18 +6 31 W L W W L
4 Silver Strikers 16 8 5 3 23:11 +12 29 W W D L L
5 Chitipa United 16 7 3 6 13:16 -3 24 L W D D W
6 Masters FC 16 6 4 6 17:17 0 22 W D L D L
7 Ekhaya 16 5 6 5 17:14 +3 21 D L L D W
8 Mitundu Baptist 16 5 6 5 13:14 -1 21 W L D D D
9 Red Lions 16 5 6 5 13:14 -1 21 D W L D D
10 Moyale Barracks 16 5 6 5 17:19 -2 21 D L D W L
11 CIVO United 16 6 2 8 10:15 -5 20 L W W W L
12 Dedza Dynamos 16 4 6 6 10:19 -9 18 D D D D W
13 Karonga United 16 4 5 7 15:23 -8 17 L L D D W
14 MAFCO 16 3 4 9 12:19 -7 13 L D L L L
15 Creck 16 3 4 9 13:21 -8 13 L D W D W
16 Kamuzu Barracks 16 3 3 10 15:24 -9 12 D L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Nyasa Big Bullets 8 6 2 0 14:1 +13 20
2 Chitipa United 9 6 2 1 8:5 +3 20
3 Silver Strikers 8 6 1 1 18:3 +15 19
4 Blue Eagles 8 6 1 1 14:9 +5 19
5 Red Lions 8 5 3 0 8:1 +7 18
6 Ekhaya 8 4 4 0 9:2 +7 16
7 Mitundu Baptist 9 4 4 1 11:7 +4 16
8 Masters FC 7 5 0 2 11:5 +6 15
9 Moyale Barracks 7 3 4 0 11:7 +4 13
10 Be Forward Wanderers 7 3 3 1 12:6 +6 12
11 MAFCO 8 3 3 2 10:5 +5 12
12 Karonga United 9 3 3 3 8:9 -1 12
13 Dedza Dynamos 9 3 3 3 6:7 -1 12
14 CIVO United 7 2 2 3 5:7 -2 8
15 Kamuzu Barracks 8 2 1 5 9:14 -5 7
16 Creck 8 2 0 6 7:13 -6 6
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Be Forward Wanderers 9 6 2 1 16:5 +11 20
2 Nyasa Big Bullets 8 3 4 1 8:6 +2 13
3 Blue Eagles 8 4 0 4 10:9 +1 12
4 CIVO United 9 4 0 5 5:8 -3 12
5 Silver Strikers 8 2 4 2 5:8 -3 10
6 Moyale Barracks 9 2 2 5 6:12 -6 8
7 Creck 8 1 4 3 6:8 -2 7
8 Masters FC 9 1 4 4 6:12 -6 7
9 Dedza Dynamos 7 1 3 3 4:12 -8 6
10 Ekhaya 8 1 2 5 8:12 -4 5
11 Kamuzu Barracks 8 1 2 5 6:10 -4 5
12 Mitundu Baptist 7 1 2 4 2:7 -5 5
13 Karonga United 7 1 2 4 7:14 -7 5
14 Chitipa United 7 1 1 5 5:11 -6 4
15 Red Lions 8 0 3 5 5:13 -8 3
16 MAFCO 8 0 1 7 2:14 -12 1