Maharlika vs Kaya H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Maharlika logosu
iç saha formu
W W W D
PFL
Stadyum belli değil
Kaya logosu
deplasman formu
W W

AI Maç Analizi

Maharlika
Kaya

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Maharlika (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kaya (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.29
4.13
2.17
3.30
2.17
5.00
2.5 Üst katsayısı
2.14
3.75
0.00
3.00
1.67
5.00
KG VAR katsayısı
3.00
3.25
2.67
2.90
2.67
3.25
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Maharlika (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kaya (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L W W D
W W W D
D L W
vs
W W W L D
W L D
W W
2.5 Üst Formu
U U U O O
O U O O
U U U
vs
O O O U U
O U U
O O
KG VAR Formu
N N N N Y
Y N N Y
Y N N
vs
Y N N N Y
N N Y
Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.00 4.00 2.00 Maharlika (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.08 2.67 3.50 Kaya (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kaya +0.08
Maharlika +0.33
Kaya +0.50
Maharlika +0.92
Maharlika +1.33
Maharlika +0.50
Kaya +1.08
Kaya +0.67
Kaya +1.50
Maç başı ort. atılan gol
2.00 3.00 1.00 Maharlika (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.50 2.00 3.00 Kaya (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kaya +0.50
Eşit
Kaya +1.00
Maharlika +0.50
Maharlika +1.00
Eşit
Kaya +1.50
Kaya +1.00
Kaya +2.00
Maç başı ort. yenen gol
1.00 1.00 1.00 Maharlika (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.58 0.67 0.50 Kaya (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kaya daha iyi
Kaya daha iyi
Kaya daha iyi
Kaya daha iyi
Kaya daha iyi
Kaya daha iyi
Kaya daha iyi
Kaya daha iyi
Kaya daha iyi
Son 7 maç Son 4 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Maharlika
Kaya

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maharlika (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kaya (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2 3 1 2.5 2 3
Maç başı yenen gol 1 1 1 0.58 0.67 0.5
Maç başı toplam gol 3 4 2 3.08 2.67 3.5
KG VAR oranı 42% 50% 33% 42% 33% 50%
Gol yememe oranı 42% 50% 33% 42% 33% 50%
Son 7 maç Son 4 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca PFL maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Maharlika
Kaya

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maharlika (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kaya (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 7 maç Son 4 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 5 maç Son 3 iç saha maçı Son 2 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

PFL

Bu turnuva için puan durumu tutulmuyor.