Maharlika vs Kaya: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Maharlika
formă acasă
W W W D
PFL
Stadion neconfirmat
Sigla Kaya
formă în deplasare
W W

Analiza AI a meciului

Maharlika
Kaya

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Maharlika (General) (Acasă) (Deplasare)
Kaya (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
3.29
4.13
2.17
3.30
2.17
5.00
Coeficient Peste 2.5
2.14
3.75
0.00
3.00
1.67
5.00
Coeficient GG
3.00
3.25
2.67
2.90
2.67
3.25
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Maharlika (General) (Acasă) (Deplasare)
Kaya (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W L W W D
W W W D
D L W
vs
W W W L D
W L D
W W
Formă Peste 2.5
U U U O O
O U O O
U U U
vs
O O O U U
O U U
O O
Formă GG
N N N N Y
Y N N Y
Y N N
vs
Y N N N Y
N N Y
Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.00 4.00 2.00 Maharlika (General) (Acasă) (Deplasare)
3.08 2.67 3.50 Kaya (General) (Acasă) (Deplasare)
Kaya +0.08
Maharlika +0.33
Kaya +0.50
Maharlika +0.92
Maharlika +1.33
Maharlika +0.50
Kaya +1.08
Kaya +0.67
Kaya +1.50
Media goluri marcate/meci
2.00 3.00 1.00 Maharlika (General) (Acasă) (Deplasare)
2.50 2.00 3.00 Kaya (General) (Acasă) (Deplasare)
Kaya +0.50
Egalitate
Kaya +1.00
Maharlika +0.50
Maharlika +1.00
Egalitate
Kaya +1.50
Kaya +1.00
Kaya +2.00
Media goluri primite/meci
1.00 1.00 1.00 Maharlika (General) (Acasă) (Deplasare)
0.58 0.67 0.50 Kaya (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Kaya
Mai bine: Kaya
Mai bine: Kaya
Mai bine: Kaya
Mai bine: Kaya
Mai bine: Kaya
Mai bine: Kaya
Mai bine: Kaya
Mai bine: Kaya
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Maharlika
Kaya

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Maharlika (General) (Acasă) (Deplasare)
Kaya (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2 3 1 2.5 2 3
Goluri primite/meci 1 1 1 0.58 0.67 0.5
Goluri totale/meci 3 4 2 3.08 2.67 3.5
Rată GG 42% 50% 33% 42% 33% 50%
Rată meciuri fără gol primit 42% 50% 33% 42% 33% 50%
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din PFL - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Maharlika
Kaya

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Maharlika (General) (Acasă) (Deplasare)
Kaya (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 7 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare | Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare

Clasament

PFL

Pentru această competiție nu avem clasament.