Maharlika vs Kaya H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Maharlika
thuisvorm
W W W D
PFL
Stadion nog onbekend
Logo van Kaya
uitvorm
W W

AI-wedstrijdinzichten

Maharlika
Kaya

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Maharlika (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kaya (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.29
4.13
2.17
3.30
2.17
5.00
Over 2.5-coëfficiënt
2.14
3.75
0.00
3.00
1.67
5.00
BTS-coëfficiënt
3.00
3.25
2.67
2.90
2.67
3.25
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Maharlika (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kaya (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L W W D
W W W D
D L W
vs
W W W L D
W L D
W W
Over 2.5-vorm
U U U O O
O U O O
U U U
vs
O O O U U
O U U
O O
BTS-vorm
N N N N Y
Y N N Y
Y N N
vs
Y N N N Y
N N Y
Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 4.00 2.00 Maharlika (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.08 2.67 3.50 Kaya (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kaya +0.08
Maharlika +0.33
Kaya +0.50
Maharlika +0.92
Maharlika +1.33
Maharlika +0.50
Kaya +1.08
Kaya +0.67
Kaya +1.50
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.00 3.00 1.00 Maharlika (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 2.00 3.00 Kaya (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kaya +0.50
Gelijk
Kaya +1.00
Maharlika +0.50
Maharlika +1.00
Gelijk
Kaya +1.50
Kaya +1.00
Kaya +2.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.00 1.00 1.00 Maharlika (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.58 0.67 0.50 Kaya (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kaya beter
Kaya beter
Kaya beter
Kaya beter
Kaya beter
Kaya beter
Kaya beter
Kaya beter
Kaya beter
Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Maharlika
Kaya

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Maharlika (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kaya (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2 3 1 2.5 2 3
Tegendoelpunten/wedstrijd 1 1 1 0.58 0.67 0.5
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 4 2 3.08 2.67 3.5
BTS-percentage 42% 50% 33% 42% 33% 50%
Clean sheet-percentage 42% 50% 33% 42% 33% 50%
Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen PFL-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Maharlika
Kaya

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Maharlika (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kaya (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 7 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Competitiestand

PFL

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.