CFR 1907 Cluj vs Oţelul H2H istatistikleri, form, puan durumu, kadrolar ve canlı skor

CFR 1907 Cluj logosu
iç saha formu
W W D W L
Liga I
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
Oţelul logosu
deplasman formu
D L D L L

AI Maç Analizi

CFR 1907 Cluj
Oţelul

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

CFR 1907 Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.65
3.30
2.00
1.10
1.60
0.60
2.5 Üst katsayısı
3.50
3.00
4.00
2.00
1.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.10
2.60
3.60
3.25
3.60
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

CFR 1907 Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D L W L W
W W D W L
L L W L W
vs
D L L L L
D D W L L
D L D L L
2.5 Üst Formu
U O O O U
O U U O O
O O O O U
vs
O U O O U
U U U U O
O U O O U
KG VAR Formu
N Y Y Y N
N N N Y Y
Y N Y Y N
vs
Y N N Y N
Y Y N N Y
Y N Y N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.10 2.80 3.40 CFR 1907 Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.40 2.20 2.60 Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CFR 1907 Cluj +0.70
CFR 1907 Cluj +0.90
CFR 1907 Cluj +0.50
CFR 1907 Cluj +0.40
CFR 1907 Cluj +0.60
CFR 1907 Cluj +0.20
CFR 1907 Cluj +1.00
CFR 1907 Cluj +1.20
CFR 1907 Cluj +0.80
Maç başı ort. atılan gol
1.60 2.00 1.20 CFR 1907 Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.90 1.00 0.80 Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
CFR 1907 Cluj +0.70
CFR 1907 Cluj +0.60
CFR 1907 Cluj +0.80
CFR 1907 Cluj +1.10
CFR 1907 Cluj +1.00
CFR 1907 Cluj +1.20
CFR 1907 Cluj +0.30
CFR 1907 Cluj +0.20
CFR 1907 Cluj +0.40
Maç başı ort. yenen gol
1.50 0.80 2.20 CFR 1907 Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 1.20 1.80 Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Eşit
Oţelul daha iyi
CFR 1907 Cluj daha iyi
CFR 1907 Cluj daha iyi
CFR 1907 Cluj daha iyi
CFR 1907 Cluj daha iyi
Oţelul daha iyi
Oţelul daha iyi
Oţelul daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

CFR 1907 Cluj
Oţelul

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

CFR 1907 Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.6 2 1.2 0.9 1 0.8
Maç başı yenen gol 1.5 0.8 2.2 1.5 1.2 1.8
Maç başı toplam gol 3.1 2.8 3.4 2.4 2.2 2.6
KG VAR oranı 50% 40% 60% 50% 60% 40%
Gol yememe oranı 40% 60% 20% 10% 20% 0%
Maç başı ort. korner
Maç başı sarı kart
Maç başı kırmızı kart
Maç başı ofsayt
Maç başı faul
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Ek Analizler

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga I maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Oyun İstatistikleri

Görmek için abone ol
CFR 1907 Cluj
Oţelul

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

CFR 1907 Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Kornerler

Toplam
Atılan
Yenen

Ofsaytlar

Toplam
Atılan
Yenen

Sarı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Kırmızı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Fauller

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
CFR 1907 Cluj
Oţelul

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

CFR 1907 Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Oţelul (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga I

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Dinamo Bucuresti 11 8 2 1 25:7 +18 26 D W W W W
2 Rapid 11 7 3 1 18:9 +9 24 D W W W W
3 Universitatea Craiova 11 7 2 2 25:9 +16 23 D W W W W
4 Petrolul Ploiesti 11 6 1 4 14:15 -1 19 W W D W L
5 Universitatea Cluj 11 6 0 5 20:18 +2 18 L W W W L
6 Farul Constanta 11 4 5 2 17:15 +2 17 D D W L W
7 Corvinul Hunedoara 11 4 4 3 14:11 +3 16 D L L W W
8 CFR 1907 Cluj 11 5 1 5 17:17 0 16 D L W L W
9 FCSB 11 4 3 4 14:17 -3 15 L L D L W
10 FC Botosani 11 3 5 3 16:12 +4 14 D W D L W
11 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 11 3 4 4 7:12 -5 13 W L W L L
12 Uta Arad 11 3 3 5 14:17 -3 12 W W L W L
13 Arges Pitesti 11 3 2 6 6:11 -5 11 L L D L L
14 Oţelul 11 2 4 5 11:16 -5 10 D L L L L
15 FC Voluntari 11 2 2 7 11:25 -14 8 D W L L L
16 Csikszereda 11 0 1 10 6:24 -18 1 L L L L L
  • Promotion - Superliga (Championship Group)
  • Superliga (Relegation Group)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Universitatea Craiova 6 5 0 1 20:2 +18 15
2 Dinamo Bucuresti 5 5 0 0 17:3 +14 15
3 Farul Constanta 5 4 1 0 12:5 +7 13
4 Rapid 6 4 1 1 10:5 +5 13
5 Universitatea Cluj 6 4 0 2 14:10 +4 12
6 Petrolul Ploiesti 5 4 0 1 6:2 +4 12
7 FC Botosani 5 3 2 0 9:1 +8 11
8 Corvinul Hunedoara 6 3 2 1 11:5 +6 11
9 FCSB 6 3 2 1 11:9 +2 11
10 CFR 1907 Cluj 5 3 1 1 10:4 +6 10
11 Uta Arad 5 2 3 0 8:3 +5 9
12 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5 2 2 1 5:4 +1 8
13 Oţelul 6 2 2 2 7:7 0 8
14 Arges Pitesti 6 2 2 2 4:4 0 8
15 FC Voluntari 6 2 2 2 7:8 -1 8
16 Csikszereda 5 0 1 4 3:9 -6 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Dinamo Bucuresti 6 3 2 1 8:4 +4 11
2 Rapid 5 3 2 0 8:4 +4 11
3 Universitatea Craiova 5 2 2 1 5:7 -2 8
4 Petrolul Ploiesti 6 2 1 3 8:13 -5 7
5 Universitatea Cluj 5 2 0 3 6:8 -2 6
6 CFR 1907 Cluj 6 2 0 4 7:13 -6 6
7 Corvinul Hunedoara 5 1 2 2 3:6 -3 5
8 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6 1 2 3 2:8 -6 5
9 Farul Constanta 6 0 4 2 5:10 -5 4
10 FCSB 5 1 1 3 3:8 -5 4
11 FC Botosani 6 0 3 3 7:11 -4 3
12 Arges Pitesti 5 1 0 4 2:7 -5 3
13 Uta Arad 6 1 0 5 6:14 -8 3
14 Oţelul 5 0 2 3 4:9 -5 2
15 Csikszereda 6 0 0 6 3:15 -12 0
16 FC Voluntari 5 0 0 5 4:17 -13 0

Kadrolar

Tahmini kadro gösteriliyor - kesin kadrolar başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce açıklanır.

CFR 1907 Cluj

Teknik direktör: M. Şumudică

3-4-2-1
31 O. Vâlceanu
3 I. Gelashvili
41 A. Krešić
42 R. Pantalon
47 C. Braun
6 O. Perianu
18 E. Omić
14 Simão Rocha
11 A. Cordea
17 L. Biliboc
9 S. Dražić

Yedekler

  • 99J. DumasF
  • 86V. KunM
  • 45M. CamoraD
  • 7A. NalićM
  • 29B. OmraniF
  • 66Cristian DavidM
  • 10A. PaunM
  • 77A. SfaitM
  • 96Á. TordaiG
  • 23A. ZiblimM
  • 20A. ȚîrleaD
  • 19S. BușF

Oţelul

Teknik direktör: Rui Duarte

4-3-3
1 C. Dur-Bozoancă
5 H. Sylla
3 G. Christopoulos
6 P. Iacob
28 Miguel Silva
17 A. Ciobanu
8 Rafael Brito
27 Pedro Nuno
24 D. Bordun
11 Zé Turbo
9 Patrick

Yedekler

  • 44D. ZatorD
  • 20R. OlteanuM
  • 15Mehmet TitizF
  • 16D. NeicuD
  • 7Paulino JoaoF
  • 30M. FrunzăM
  • 13M. ContraG
  • 77A. BalanicaF
  • 18D. AfteneM