Farul Constanta vs Universitatea Cluj H2H istatistikleri, form, puan durumu, kadrolar ve canlı skor

Farul Constanta logosu
iç saha formu
W W D W W
Liga I
Stadionul Central
Universitatea Cluj logosu
deplasman formu
L L L W W

AI Maç Analizi

Farul Constanta
Universitatea Cluj

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Farul Constanta (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universitatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.75
4.30
1.20
2.50
3.00
2.00
2.5 Üst katsayısı
2.50
3.00
2.00
4.00
5.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.30
3.30
3.30
3.60
4.30
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Farul Constanta (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universitatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
D D W L W
W W D W W
D D D D L
vs
L W W W L
W W L W L
L L L W W
2.5 Üst Formu
U U O O O
U O U O O
O U U U O
vs
O O U O O
O O O O O
U O O U O
KG VAR Formu
N N Y N Y
N Y N Y Y
Y Y Y N N
vs
N N N Y Y
Y Y Y N Y
N Y N N Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.90 3.40 2.40 Farul Constanta (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.50 4.20 2.80 Universitatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universitatea Cluj +0.60
Universitatea Cluj +1.30
Farul Constanta +0.10
Universitatea Cluj +0.10
Universitatea Cluj +0.80
Farul Constanta +0.60
Universitatea Cluj +1.10
Universitatea Cluj +1.80
Universitatea Cluj +0.40
Maç başı ort. atılan gol
1.60 2.40 0.80 Farul Constanta (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.80 2.40 1.20 Universitatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universitatea Cluj +0.20
Universitatea Cluj +0.80
Farul Constanta +0.40
Farul Constanta +0.60
Eşit
Farul Constanta +1.20
Universitatea Cluj +1.00
Universitatea Cluj +1.60
Universitatea Cluj +0.40
Maç başı ort. yenen gol
1.30 1.00 1.60 Farul Constanta (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.70 1.80 1.60 Universitatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Farul Constanta daha iyi
Farul Constanta daha iyi
Farul Constanta daha iyi
Farul Constanta daha iyi
Farul Constanta daha iyi
Farul Constanta daha iyi
Farul Constanta daha iyi
Farul Constanta daha iyi
Eşit
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Farul Constanta
Universitatea Cluj

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Farul Constanta (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universitatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.6 2.4 0.8 1.8 2.4 1.2
Maç başı yenen gol 1.3 1 1.6 1.7 1.8 1.6
Maç başı toplam gol 2.9 3.4 2.4 3.5 4.2 2.8
KG VAR oranı 60% 60% 60% 60% 80% 40%
Gol yememe oranı 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Maç başı ort. korner
Maç başı sarı kart
Maç başı kırmızı kart
Maç başı ofsayt
Maç başı faul
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Ek Analizler

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga I maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Oyun İstatistikleri

Görmek için abone ol
Farul Constanta
Universitatea Cluj

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Farul Constanta (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universitatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Kornerler

Toplam
Atılan
Yenen

Ofsaytlar

Toplam
Atılan
Yenen

Sarı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Kırmızı kartlar

Toplam
Atılan
Yenen

Fauller

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Farul Constanta
Universitatea Cluj

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Farul Constanta (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Universitatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga I

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Dinamo Bucuresti 11 8 2 1 25:7 +18 26 D W W W W
2 Rapid 11 7 3 1 18:9 +9 24 D W W W W
3 Universitatea Craiova 11 7 2 2 25:9 +16 23 D W W W W
4 Petrolul Ploiesti 11 6 1 4 14:15 -1 19 W W D W L
5 Universitatea Cluj 11 6 0 5 20:18 +2 18 L W W W L
6 Farul Constanta 11 4 5 2 17:15 +2 17 D D W L W
7 Corvinul Hunedoara 11 4 4 3 14:11 +3 16 D L L W W
8 CFR 1907 Cluj 11 5 1 5 17:17 0 16 D L W L W
9 FCSB 11 4 3 4 14:17 -3 15 L L D L W
10 FC Botosani 11 3 5 3 16:12 +4 14 D W D L W
11 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 11 3 4 4 7:12 -5 13 W L W L L
12 Uta Arad 11 3 3 5 14:17 -3 12 W W L W L
13 Arges Pitesti 11 3 2 6 6:11 -5 11 L L D L L
14 Oţelul 11 2 4 5 11:16 -5 10 D L L L L
15 FC Voluntari 11 2 2 7 11:25 -14 8 D W L L L
16 Csikszereda 11 0 1 10 6:24 -18 1 L L L L L
  • Promotion - Superliga (Championship Group)
  • Superliga (Relegation Group)
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Universitatea Craiova 6 5 0 1 20:2 +18 15
2 Dinamo Bucuresti 5 5 0 0 17:3 +14 15
3 Farul Constanta 5 4 1 0 12:5 +7 13
4 Rapid 6 4 1 1 10:5 +5 13
5 Universitatea Cluj 6 4 0 2 14:10 +4 12
6 Petrolul Ploiesti 5 4 0 1 6:2 +4 12
7 FC Botosani 5 3 2 0 9:1 +8 11
8 Corvinul Hunedoara 6 3 2 1 11:5 +6 11
9 FCSB 6 3 2 1 11:9 +2 11
10 CFR 1907 Cluj 5 3 1 1 10:4 +6 10
11 Uta Arad 5 2 3 0 8:3 +5 9
12 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5 2 2 1 5:4 +1 8
13 Oţelul 6 2 2 2 7:7 0 8
14 Arges Pitesti 6 2 2 2 4:4 0 8
15 FC Voluntari 6 2 2 2 7:8 -1 8
16 Csikszereda 5 0 1 4 3:9 -6 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Dinamo Bucuresti 6 3 2 1 8:4 +4 11
2 Rapid 5 3 2 0 8:4 +4 11
3 Universitatea Craiova 5 2 2 1 5:7 -2 8
4 Petrolul Ploiesti 6 2 1 3 8:13 -5 7
5 Universitatea Cluj 5 2 0 3 6:8 -2 6
6 CFR 1907 Cluj 6 2 0 4 7:13 -6 6
7 Corvinul Hunedoara 5 1 2 2 3:6 -3 5
8 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6 1 2 3 2:8 -6 5
9 Farul Constanta 6 0 4 2 5:10 -5 4
10 FCSB 5 1 1 3 3:8 -5 4
11 FC Botosani 6 0 3 3 7:11 -4 3
12 Arges Pitesti 5 1 0 4 2:7 -5 3
13 Uta Arad 6 1 0 5 6:14 -8 3
14 Oţelul 5 0 2 3 4:9 -5 2
15 Csikszereda 6 0 0 6 3:15 -12 0
16 FC Voluntari 5 0 0 5 4:17 -13 0

Kadrolar

Tahmini kadro gösteriliyor - kesin kadrolar başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce açıklanır.

Farul Constanta

Teknik direktör: Ovidiu Sabău

3-4-3
12 R. Munteanu
24 S. Bouzamoucha
17 I. Larie
6 V. Dican
8 I. Vînă
23 T. Njiké
70 M. Ahlinvi
11 C. Ganea
10 E. Sylvestre
9 M. Hyseni
20 E. Rădăslăvescu

Yedekler

  • 27Hassane Rachid Seyd Sabour TraoréD
  • 2D. MafteiD
  • 99Răzvan MarinceanF
  • 80N. PopescuM
  • 71R. TănasăF
  • 3V. ȚicuD
  • 33João FerreiraD
  • 30N. GrigoryanF
  • 29A. GoncearF
  • 1A. BuzbuchiG

Universitatea Cluj

Teknik direktör: C. Bergodi

4-2-3-1
1 Ştefan Daniel Lefter
24 D. Mikanović
6 I. Cristea
8 D. Codrea
27 A. Chipciu
94 O. Bic
7 M. Drammeh
19 I. Macalou
29 O. Mendy
11 M. Ștefănescu
17 J. Lukić

Yedekler

  • 2A. ChinteșD
  • 25A. AlievF
  • 12A. FridayM
  • 77A. GheorghițăF
  • 93N. MichaelG
  • 21D. MoldovanG
  • 10D. NistorM
  • 22F. PouloloD
  • 33J. StanojevM
  • 59Ionel Alin TechereșD
  • 23E. CapradossiD
  • 18Pedro PinhoM