Kids Tâmpa Braşov vs Tricolorul Breaza H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Kids Tâmpa Braşov logosu
iç saha formu
L L L
Liga III - Serie 2
Stadionul ICIM
Tricolorul Breaza logosu
deplasman formu
L L L W

AI Maç Analizi

Kids Tâmpa Braşov
Tricolorul Breaza

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Kids Tâmpa Braşov (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tricolorul Breaza (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.00
0.00
0.00
0.81
0.38
1.25
2.5 Üst katsayısı
2.50
0.00
4.00
4.38
3.75
5.00
KG VAR katsayısı
2.81
1.50
3.60
3.50
2.88
4.13
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Kids Tâmpa Braşov (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tricolorul Breaza (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L L L
L L L
L L L L L
vs
L D L L W
L L D L
L L L W
2.5 Üst Formu
U U O U O
U U U
O O U O O
vs
O U O O O
O O U O
O O O O
KG VAR Formu
N N N N Y
N N N
Y Y N N Y
vs
Y N Y Y N
N Y N Y
Y Y Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.63 1.67 3.60 Kids Tâmpa Braşov (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
3.88 3.25 4.50 Tricolorul Breaza (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tricolorul Breaza +1.25
Tricolorul Breaza +0.62
Tricolorul Breaza +1.87
Tricolorul Breaza +2.21
Tricolorul Breaza +1.58
Tricolorul Breaza +2.83
Tricolorul Breaza +0.28
Kids Tâmpa Braşov +0.35
Tricolorul Breaza +0.90
Maç başı ort. atılan gol
0.30 0.00 0.60 Kids Tâmpa Braşov (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.25 0.50 2.00 Tricolorul Breaza (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tricolorul Breaza +0.95
Tricolorul Breaza +0.20
Tricolorul Breaza +1.70
Tricolorul Breaza +1.25
Tricolorul Breaza +0.50
Tricolorul Breaza +2.00
Tricolorul Breaza +0.65
Kids Tâmpa Braşov +0.10
Tricolorul Breaza +1.40
Maç başı ort. yenen gol
2.33 1.67 3.00 Kids Tâmpa Braşov (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.63 2.75 2.50 Tricolorul Breaza (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Kids Tâmpa Braşov daha iyi
Kids Tâmpa Braşov daha iyi
Kids Tâmpa Braşov daha iyi
Kids Tâmpa Braşov daha iyi
Kids Tâmpa Braşov daha iyi
Kids Tâmpa Braşov daha iyi
Tricolorul Breaza daha iyi
Tricolorul Breaza daha iyi
Tricolorul Breaza daha iyi
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Kids Tâmpa Braşov
Tricolorul Breaza

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Kids Tâmpa Braşov (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tricolorul Breaza (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 0.3 0 0.6 1.25 0.5 2
Maç başı yenen gol 2.33 1.67 3 2.63 2.75 2.5
Maç başı toplam gol 2.63 1.67 3.6 3.88 3.25 4.5
KG VAR oranı 30% 0% 60% 63% 50% 75%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 25% 25% 25%
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 2 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Kids Tâmpa Braşov
Tricolorul Breaza

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Kids Tâmpa Braşov (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Tricolorul Breaza (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 8 maç Son 3 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 8 maç Son 4 iç saha maçı Son 4 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 2 · Group 2

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0