Kids Tâmpa Braşov vs Tricolorul Breaza: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Kids Tâmpa Braşov
formă acasă
L L L
Liga III - Serie 2
Stadionul ICIM
Sigla Tricolorul Breaza
formă în deplasare
L L L W

Analiza AI a meciului

Kids Tâmpa Braşov
Tricolorul Breaza

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Tricolorul Breaza (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
0.00
0.00
0.00
0.81
0.38
1.25
Coeficient Peste 2.5
2.50
0.00
4.00
4.38
3.75
5.00
Coeficient GG
2.81
1.50
3.60
3.50
2.88
4.13
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Tricolorul Breaza (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L L L L
L L L
L L L L L
vs
L D L L W
L L D L
L L L W
Formă Peste 2.5
U U O U O
U U U
O O U O O
vs
O U O O O
O O U O
O O O O
Formă GG
N N N N Y
N N N
Y Y N N Y
vs
Y N Y Y N
N Y N Y
Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.63 1.67 3.60 Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
3.88 3.25 4.50 Tricolorul Breaza (General) (Acasă) (Deplasare)
Tricolorul Breaza +1.25
Tricolorul Breaza +0.62
Tricolorul Breaza +1.87
Tricolorul Breaza +2.21
Tricolorul Breaza +1.58
Tricolorul Breaza +2.83
Tricolorul Breaza +0.28
Kids Tâmpa Braşov +0.35
Tricolorul Breaza +0.90
Media goluri marcate/meci
0.30 0.00 0.60 Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
1.25 0.50 2.00 Tricolorul Breaza (General) (Acasă) (Deplasare)
Tricolorul Breaza +0.95
Tricolorul Breaza +0.20
Tricolorul Breaza +1.70
Tricolorul Breaza +1.25
Tricolorul Breaza +0.50
Tricolorul Breaza +2.00
Tricolorul Breaza +0.65
Kids Tâmpa Braşov +0.10
Tricolorul Breaza +1.40
Media goluri primite/meci
2.33 1.67 3.00 Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
2.63 2.75 2.50 Tricolorul Breaza (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Kids Tâmpa Braşov
Mai bine: Kids Tâmpa Braşov
Mai bine: Kids Tâmpa Braşov
Mai bine: Kids Tâmpa Braşov
Mai bine: Kids Tâmpa Braşov
Mai bine: Kids Tâmpa Braşov
Mai bine: Tricolorul Breaza
Mai bine: Tricolorul Breaza
Mai bine: Tricolorul Breaza
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Kids Tâmpa Braşov
Tricolorul Breaza

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Tricolorul Breaza (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.3 0 0.6 1.25 0.5 2
Goluri primite/meci 2.33 1.67 3 2.63 2.75 2.5
Goluri totale/meci 2.63 1.67 3.6 3.88 3.25 4.5
Rată GG 30% 0% 60% 63% 50% 75%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 25% 25% 25%
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 2 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Kids Tâmpa Braşov
Tricolorul Breaza

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kids Tâmpa Braşov (General) (Acasă) (Deplasare)
Tricolorul Breaza (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 8 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 8 meciuri Ultimele 4 meciuri acasă Ultimele 4 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 2 · Group 2

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0