Minaur Baia Mare vs Sighetu Marmaţiei H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Minaur Baia Mare logosu
iç saha formu
W W W D W
Liga III - Serie 8
Stadionul Viorel Mateianu
Sighetu Marmaţiei logosu
deplasman formu
L D D W L

AI Maç Analizi

Minaur Baia Mare
Sighetu Marmaţiei

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Minaur Baia Mare (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.65
4.30
3.00
1.95
2.30
1.60
2.5 Üst katsayısı
4.00
5.00
3.00
2.50
3.00
2.00
KG VAR katsayısı
3.25
3.60
2.90
2.75
3.60
1.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Minaur Baia Mare (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W D W W
W W W D W
L W L W W
vs
D W L L W
L W D L W
L D D W L
2.5 Üst Formu
O U O O O
O O O O O
O O U U O
vs
U O U U O
O O U U O
O U U O U
KG VAR Formu
Y N Y N N
N Y Y Y N
Y Y N N N
vs
Y N N N N
Y Y Y N N
N Y N N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.70 4.60 2.80 Minaur Baia Mare (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.50 3.20 1.80 Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Minaur Baia Mare +1.20
Minaur Baia Mare +0.50
Minaur Baia Mare +1.90
Minaur Baia Mare +2.10
Minaur Baia Mare +1.40
Minaur Baia Mare +2.80
Minaur Baia Mare +0.30
Sighetu Marmaţiei +0.40
Minaur Baia Mare +1.00
Maç başı ort. atılan gol
2.80 3.80 1.80 Minaur Baia Mare (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.30 1.80 0.80 Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Minaur Baia Mare +1.50
Minaur Baia Mare +1.00
Minaur Baia Mare +2.00
Minaur Baia Mare +2.50
Minaur Baia Mare +2.00
Minaur Baia Mare +3.00
Minaur Baia Mare +0.50
Eşit
Minaur Baia Mare +1.00
Maç başı ort. yenen gol
0.90 0.80 1.00 Minaur Baia Mare (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.40 1.00 Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Minaur Baia Mare daha iyi
Minaur Baia Mare daha iyi
Minaur Baia Mare daha iyi
Minaur Baia Mare daha iyi
Minaur Baia Mare daha iyi
Minaur Baia Mare daha iyi
Minaur Baia Mare daha iyi
Minaur Baia Mare daha iyi
Eşit
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Minaur Baia Mare
Sighetu Marmaţiei

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Minaur Baia Mare (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 2.8 3.8 1.8 1.3 1.8 0.8
Maç başı yenen gol 0.9 0.8 1 1.2 1.4 1
Maç başı toplam gol 3.7 4.6 2.8 2.5 3.2 1.8
KG VAR oranı 50% 60% 40% 40% 60% 20%
Gol yememe oranı 40% 40% 40% 30% 20% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 8 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Minaur Baia Mare
Sighetu Marmaţiei

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Minaur Baia Mare (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 8 · Group 8

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0