Sănătatea Cluj vs Unirea Tășnad H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Sănătatea Cluj logosu
iç saha formu
W D L D D
Liga III - Serie 8
Stadionul Clujana
Unirea Tășnad logosu
deplasman formu
W L L L D

AI Maç Analizi

Sănătatea Cluj
Unirea Tășnad

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Sănătatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Unirea Tășnad (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
3.10
1.90
4.30
1.60
1.90
1.30
2.5 Üst katsayısı
1.00
1.00
1.00
2.50
1.00
4.00
KG VAR katsayısı
2.75
2.60
2.90
2.25
3.30
1.20
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Sănătatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Unirea Tășnad (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W L D W D
W D L D D
W W D W W
vs
D L L D W
D D D L W
W L L L D
2.5 Üst Formu
U U U O U
O U U U U
U U U U O
vs
U O O U U
U U U O U
O O O O U
KG VAR Formu
N N Y Y Y
N N N Y Y
N N Y N Y
vs
N N Y N N
Y Y N Y N
N N N N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.30 2.20 2.40 Sănătatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.30 1.60 3.00 Unirea Tășnad (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Eşit
Sănătatea Cluj +0.70
Unirea Tășnad +0.70
Unirea Tășnad +0.10
Sănătatea Cluj +0.60
Unirea Tășnad +0.80
Sănătatea Cluj +0.10
Sănătatea Cluj +0.80
Unirea Tășnad +0.60
Maç başı ort. atılan gol
1.70 1.40 2.00 Sănătatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
0.70 0.80 0.60 Unirea Tășnad (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sănătatea Cluj +1.00
Sănătatea Cluj +0.90
Sănătatea Cluj +1.10
Sănătatea Cluj +0.70
Sănătatea Cluj +0.60
Sănătatea Cluj +0.80
Sănătatea Cluj +1.30
Sănătatea Cluj +1.20
Sănătatea Cluj +1.40
Maç başı ort. yenen gol
0.60 0.80 0.40 Sănătatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.60 0.80 2.40 Unirea Tășnad (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sănătatea Cluj daha iyi
Sănătatea Cluj daha iyi
Sănătatea Cluj daha iyi
Sănătatea Cluj daha iyi
Eşit
Sănătatea Cluj daha iyi
Sănătatea Cluj daha iyi
Sănătatea Cluj daha iyi
Sănătatea Cluj daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Sănătatea Cluj
Unirea Tășnad

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Sănătatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Unirea Tășnad (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.7 1.4 2 0.7 0.8 0.6
Maç başı yenen gol 0.6 0.8 0.4 1.6 0.8 2.4
Maç başı toplam gol 2.3 2.2 2.4 2.3 1.6 3
KG VAR oranı 40% 40% 40% 30% 60% 0%
Gol yememe oranı 50% 40% 60% 40% 40% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 8 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Sănătatea Cluj
Unirea Tășnad

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Sănătatea Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Unirea Tășnad (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 8 · Group 8

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0