Sănătatea Cluj vs Unirea Tășnad H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Sănătatea Cluj
thuisvorm
W D L D D
Liga III - Serie 8
Stadionul Clujana
Logo van Unirea Tășnad
uitvorm
W L L L D

AI-wedstrijdinzichten

Sănătatea Cluj
Unirea Tășnad

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.10
1.90
4.30
1.60
1.90
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
1.00
1.00
1.00
2.50
1.00
4.00
BTS-coëfficiënt
2.75
2.60
2.90
2.25
3.30
1.20
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L D W D
W D L D D
W W D W W
vs
D L L D W
D D D L W
W L L L D
Over 2.5-vorm
U U U O U
O U U U U
U U U U O
vs
U O O U U
U U U O U
O O O O U
BTS-vorm
N N Y Y Y
N N N Y Y
N N Y N Y
vs
N N Y N N
Y Y N Y N
N N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.30 2.20 2.40 Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 1.60 3.00 Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Sănătatea Cluj +0.70
Unirea Tășnad +0.70
Unirea Tășnad +0.10
Sănătatea Cluj +0.60
Unirea Tășnad +0.80
Sănătatea Cluj +0.10
Sănătatea Cluj +0.80
Unirea Tășnad +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.70 1.40 2.00 Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.70 0.80 0.60 Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sănătatea Cluj +1.00
Sănătatea Cluj +0.90
Sănătatea Cluj +1.10
Sănătatea Cluj +0.70
Sănătatea Cluj +0.60
Sănătatea Cluj +0.80
Sănătatea Cluj +1.30
Sănătatea Cluj +1.20
Sănătatea Cluj +1.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.60 0.80 0.40 Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 0.80 2.40 Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Gelijk
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Sănătatea Cluj
Unirea Tășnad

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.7 1.4 2 0.7 0.8 0.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.6 0.8 0.4 1.6 0.8 2.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.3 2.2 2.4 2.3 1.6 3
BTS-percentage 40% 40% 40% 30% 60% 0%
Clean sheet-percentage 50% 40% 60% 40% 40% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 8-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Sănătatea Cluj
Unirea Tășnad

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Unirea Tășnad (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 8 · Group 8

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0