SCM Zalău vs Sânmartin H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

SCM Zalău logosu
iç saha formu
D L D W L
Liga III - Serie 8
Stadionul Municipal
Sânmartin logosu
deplasman formu
W D W D D

AI Maç Analizi

SCM Zalău
Sânmartin

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

SCM Zalău (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sânmartin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.60
1.60
3.60
2.60
2.30
2.90
2.5 Üst katsayısı
1.50
2.00
1.00
2.50
4.00
1.00
KG VAR katsayısı
2.60
1.60
3.60
3.10
2.90
3.30
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

SCM Zalău (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sânmartin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W W L D
D L D W L
D W W W D
vs
D D D L L
W W D L L
W D W D D
2.5 Üst Formu
O O U O U
U U U O O
U U O U U
vs
U O U O U
O O O O U
U U O U U
KG VAR Formu
Y N N Y Y
N N N N Y
Y N Y N Y
vs
Y Y Y N N
Y N Y N N
N N Y Y Y
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
2.10 1.60 2.60 SCM Zalău (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.60 3.40 1.80 Sânmartin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sânmartin +0.50
Sânmartin +1.30
SCM Zalău +0.30
Sânmartin +1.00
Sânmartin +1.80
Sânmartin +0.20
Eşit
Sânmartin +0.80
SCM Zalău +0.80
Maç başı ort. atılan gol
1.40 1.00 1.80 SCM Zalău (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.50 1.80 1.20 Sânmartin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sânmartin +0.10
Sânmartin +0.40
SCM Zalău +0.20
Sânmartin +0.50
Sânmartin +0.80
Sânmartin +0.20
SCM Zalău +0.30
Eşit
SCM Zalău +0.60
Maç başı ort. yenen gol
0.70 0.60 0.80 SCM Zalău (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.10 1.60 0.60 Sânmartin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
SCM Zalău daha iyi
SCM Zalău daha iyi
Sânmartin daha iyi
SCM Zalău daha iyi
SCM Zalău daha iyi
Eşit
SCM Zalău daha iyi
SCM Zalău daha iyi
Sânmartin daha iyi
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

SCM Zalău
Sânmartin

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

SCM Zalău (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sânmartin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.4 1 1.8 1.5 1.8 1.2
Maç başı yenen gol 0.7 0.6 0.8 1.1 1.6 0.6
Maç başı toplam gol 2.1 1.6 2.6 2.6 3.4 1.8
KG VAR oranı 40% 20% 60% 50% 40% 60%
Gol yememe oranı 50% 60% 40% 30% 20% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 8 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
SCM Zalău
Sânmartin

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

SCM Zalău (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sânmartin (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 8 · Group 8

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0