Viitorul Cluj vs Sighetu Marmaţiei H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Viitorul Cluj logosu
iç saha formu
W D D W W
Liga III - Serie 8
Baza Sportivă Dan Anca
Sighetu Marmaţiei logosu
deplasman formu
L D D W L

AI Maç Analizi

Viitorul Cluj
Sighetu Marmaţiei

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
2.60
3.60
1.60
1.95
2.30
1.60
2.5 Üst katsayısı
2.00
2.00
2.00
2.50
3.00
2.00
KG VAR katsayısı
3.45
4.30
2.60
2.75
3.60
1.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
W W D W L
W D D W W
L D W D L
vs
D W L L W
L W D L W
L D D W L
2.5 Üst Formu
O U O O U
U U U O O
O U U O U
vs
U O U U O
O O U U O
O U U O U
KG VAR Formu
Y N Y Y N
N Y Y Y Y
Y N N Y N
vs
Y N N N N
Y Y Y N N
N Y N N N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.00 4.00 2.00 Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.50 3.20 1.80 Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Cluj +0.50
Sighetu Marmaţiei +0.20
Viitorul Cluj +1.20
Viitorul Cluj +1.50
Viitorul Cluj +0.80
Viitorul Cluj +2.20
Sighetu Marmaţiei +0.50
Sighetu Marmaţiei +1.20
Viitorul Cluj +0.20
Maç başı ort. atılan gol
1.90 2.80 1.00 Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.30 1.80 0.80 Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Cluj +0.60
Viitorul Cluj +0.10
Viitorul Cluj +1.10
Viitorul Cluj +1.50
Viitorul Cluj +1.00
Viitorul Cluj +2.00
Sighetu Marmaţiei +0.30
Sighetu Marmaţiei +0.80
Viitorul Cluj +0.20
Maç başı ort. yenen gol
1.10 1.20 1.00 Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.40 1.00 Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Viitorul Cluj daha iyi
Viitorul Cluj daha iyi
Sighetu Marmaţiei daha iyi
Eşit
Viitorul Cluj daha iyi
Sighetu Marmaţiei daha iyi
Viitorul Cluj daha iyi
Viitorul Cluj daha iyi
Eşit
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Viitorul Cluj
Sighetu Marmaţiei

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1.9 2.8 1 1.3 1.8 0.8
Maç başı yenen gol 1.1 1.2 1 1.2 1.4 1
Maç başı toplam gol 3 4 2 2.5 3.2 1.8
KG VAR oranı 60% 80% 40% 40% 60% 20%
Gol yememe oranı 30% 20% 40% 30% 20% 40%
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca Liga III - Serie 8 maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Viitorul Cluj
Sighetu Marmaţiei

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Viitorul Cluj (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Sighetu Marmaţiei (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

Liga III - Serie 8 · Group 8

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0