Coventry logosu

Coventry

İngiltere bayrağı İngiltere • Premier League
L L L W W Son form

Sıradaki Maç

Premier League •

VS
Coventry logosu Coventry
Tottenham Hotspur Stadium Maç Önizlemesi

Takım Formu

Son 6 maç

L L L L W W
Galibiyet 2 33%
Beraberlik 0 0%
Mağlubiyet 4 67%

Önemli Rakamlar

Maç başı atılan gol 0.83
Maç başı yenen gol 1.83
Galibiyet oranı 33%
KG VAR oranı 17%
Gol yememe oranı 17%

Son 6 maç

Maç başı atılan gol 1.33
Maç başı yenen gol 2.33
Galibiyet oranı 33%
KG VAR oranı 33%
Gol yememe oranı 0%

Son 3 iç saha maçı

Maç başı atılan gol 0.33
Maç başı yenen gol 1.33
Galibiyet oranı 33%
KG VAR oranı 0%
Gol yememe oranı 33%

Son 3 deplasman maçı

Gol Eğilimleri

0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 50%
2.5 üst gol 50%
3.5 üst gol 33%
KG VAR 17%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 67%
2.5 üst gol 67%
3.5 üst gol 67%
KG VAR 33%
0.5 üst gol 100%
1.5 üst gol 33%
2.5 üst gol 33%
3.5 üst gol 0%
KG VAR 0%

Puan Durumu

Premier League

Tüm tabloyu gör
# Takım O G B M A Pu
12 Crystal Palace 6 2 1 3 -3 7
13 Manchester United 6 1 3 2 0 6
14 Coventry 6 2 0 4 -6 6
15 Nottingham Forest 6 1 2 3 -3 5
16 Aston Villa 6 1 2 3 -5 5

Son Maçlar

Yaklaşan Maçlar

İç Saha ve Deplasman Performansı

İç Saha The Coventry Building Society Arena

Oynanan maç
3
Galibiyet oranı
33%
Maç başı atılan gol
1.33
Maç başı yenen gol
2.33
KG VAR oranı
33%
Gol yememe oranı
0%

Deplasman

Oynanan maç
3
Galibiyet oranı
33%
Maç başı atılan gol
0.33
Maç başı yenen gol
1.33
KG VAR oranı
0%
Gol yememe oranı
33%

Detaylı Takım İstatistikleri

Maç başına

Lehine Aleyhine
Gol 0.83 1.83
Korner
Ofsayt
Faul
Sarı kart
Kırmızı kart
Topa sahip olma
Gol 1.33 2.33
Korner
Ofsayt
Faul
Sarı kart
Kırmızı kart
Topa sahip olma
Gol 0.33 1.33
Korner
Ofsayt
Faul
Sarı kart
Kırmızı kart
Topa sahip olma

Görmek için abone ol

Sıradaki Maç Tahminleri

Ek Analizler

  • Gol eğilimi

    Maç başına ortalama 0.8 gol; karşılıklı gol oranı %17.

  • Savunma karnesi

    Maç başına ortalama 1.8 gol yiyor; gol yemediği maç oranı %17.

  • İç saha avantajı

    İç sahada ve deplasmanda oldukça dengeli: iç sahada %33, deplasmanda %33 galibiyet.