Logo van Coventry

Coventry

Vlag van Engeland Engeland • Premier League
L L L W W Recente vorm

Volgende wedstrijd

Premier League •

VS
Logo van Coventry Coventry
Tottenham Hotspur Stadium Wedstrijdvoorbeschouwing

Teamvorm

Laatste 6 wedstrijden

L L L L W W
Gewonnen 2 33%
Gelijk 0 0%
Verloren 4 67%

Kerncijfers

Doelpunten voor/wedstrijd 0.83
Doelpunten tegen/wedstrijd 1.83
Winstpercentage 33%
BTS-percentage 17%
Clean sheet-percentage 17%

Laatste 6 wedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 1.33
Doelpunten tegen/wedstrijd 2.33
Winstpercentage 33%
BTS-percentage 33%
Clean sheet-percentage 0%

Laatste 3 thuiswedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 0.33
Doelpunten tegen/wedstrijd 1.33
Winstpercentage 33%
BTS-percentage 0%
Clean sheet-percentage 33%

Laatste 3 uitwedstrijden

Doelpuntentrends

Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 50%
Meer dan 2.5 doelpunten 50%
Meer dan 3.5 doelpunten 33%
BTS 17%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 67%
Meer dan 2.5 doelpunten 67%
Meer dan 3.5 doelpunten 67%
BTS 33%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 33%
Meer dan 2.5 doelpunten 33%
Meer dan 3.5 doelpunten 0%
BTS 0%

Stand

Premier League

Volledige stand bekijken
# Club G G G V D Ptn
12 Crystal Palace 6 2 1 3 -3 7
13 Manchester United 6 1 3 2 0 6
14 Coventry 6 2 0 4 -6 6
15 Nottingham Forest 6 1 2 3 -3 5
16 Aston Villa 6 1 2 3 -5 5

Recente wedstrijden

Komende wedstrijden

Thuis vs uit

Thuis The Coventry Building Society Arena

Gespeelde wedstrijden
3
Winstpercentage
33%
Doelpunten voor/wedstrijd
1.33
Doelpunten tegen/wedstrijd
2.33
BTS-percentage
33%
Clean sheet-percentage
0%

Uit

Gespeelde wedstrijden
3
Winstpercentage
33%
Doelpunten voor/wedstrijd
0.33
Doelpunten tegen/wedstrijd
1.33
BTS-percentage
0%
Clean sheet-percentage
33%

Gedetailleerde teamstatistieken

Per wedstrijd

Voor Tegen
Doelpunten 0.83 1.83
Corners
Buitenspel
Overtredingen
Gele kaarten
Rode kaarten
Balbezit
Doelpunten 1.33 2.33
Corners
Buitenspel
Overtredingen
Gele kaarten
Rode kaarten
Balbezit
Doelpunten 0.33 1.33
Corners
Buitenspel
Overtredingen
Gele kaarten
Rode kaarten
Balbezit

Abonneer om te bekijken

Voorspellingen komende wedstrijden

Extra inzichten

  • Scoringspatroon

    Gemiddeld 0.8 doelpunten per wedstrijd, en in 17% van de wedstrijden scoorden beide teams.

  • Verdediging

    Krijgt gemiddeld 1.8 doelpunten per wedstrijd tegen en houdt in 17% van de wedstrijden de nul.

  • Thuisvoordeel

    Thuis en uit vrij constant: 33% thuis gewonnen en 33% uit.