Parnu JK Vaprus U21 vs JK Tabasalu H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Parnu JK Vaprus U21
Parnu JK Vaprus U21
thuisvorm
W W L L W
Esiliiga B
Stadion nog onbekend
Logo van JK Tabasalu
JK Tabasalu
uitvorm
D L L L L

AI-wedstrijdinzichten

Parnu JK Vaprus U21
JK Tabasalu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Parnu JK Vaprus U21 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
JK Tabasalu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.30
3.00
1.60
1.45
2.60
0.30
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
5.00
3.00
3.50
2.00
5.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.20
4.30
3.95
4.30
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Parnu JK Vaprus U21 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
JK Tabasalu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L L W D
W W L L W
L D L W D
vs
W L D L L
W D W D L
D L L L L
Over 2.5-vorm
O O O O U
O O O O O
O O U O U
vs
O O U O O
U U O U O
O O O O O
BTS-vorm
N Y N N Y
N N Y N N
Y Y N Y Y
vs
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y N N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
5.20 6.80 3.60 Parnu JK Vaprus U21 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.80 2.80 4.80 JK Tabasalu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Parnu JK Vaprus U21 +1.40
Parnu JK Vaprus U21 +2.40
Parnu JK Vaprus U21 +0.40
Parnu JK Vaprus U21 +3.00
Parnu JK Vaprus U21 +4.00
Parnu JK Vaprus U21 +2.00
JK Tabasalu +0.20
Parnu JK Vaprus U21 +0.80
JK Tabasalu +1.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
3.60 5.40 1.80 Parnu JK Vaprus U21 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.60 1.00 JK Tabasalu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Parnu JK Vaprus U21 +2.30
Parnu JK Vaprus U21 +2.00
Parnu JK Vaprus U21 +2.60
Parnu JK Vaprus U21 +4.10
Parnu JK Vaprus U21 +3.80
Parnu JK Vaprus U21 +4.40
Parnu JK Vaprus U21 +0.50
Parnu JK Vaprus U21 +0.20
Parnu JK Vaprus U21 +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.60 1.40 1.80 Parnu JK Vaprus U21 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 1.20 3.80 JK Tabasalu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Parnu JK Vaprus U21 beter
JK Tabasalu beter
Parnu JK Vaprus U21 beter
Parnu JK Vaprus U21 beter
JK Tabasalu beter
Parnu JK Vaprus U21 beter
Parnu JK Vaprus U21 beter
JK Tabasalu beter
Parnu JK Vaprus U21 beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Parnu JK Vaprus U21
JK Tabasalu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Parnu JK Vaprus U21 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
JK Tabasalu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 3.6 5.4 1.8 1.3 1.6 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.6 1.4 1.8 2.5 1.2 3.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 5.2 6.8 3.6 3.8 2.8 4.8
BTS-percentage 50% 20% 80% 70% 80% 60%
Clean sheet-percentage 30% 60% 0% 10% 20% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Esiliiga B-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Parnu JK Vaprus U21
  • D U Tallinna Kalev II 1-1
  • W T Legion 12-0
  • L T Tartu Kalev 0-4
  • L T Johvi Phoenix 2-3
  • W T Tallinna Kalev II 7-0
  • W U Legion 5-1
  • W T JK Tabasalu 6-0
  • D T Tulevik 2-2
  • L U Tartu Kalev 0-1
  • D U Luunja 2-2
JK Tabasalu
  • L T Luunja 1-2
  • L U Johvi Phoenix 2-3
  • D T Legion 1-1
  • L U Tallinna Kalev II 1-4
  • W T Luunja 3-2
  • L U Narva U21 0-4
  • L U Parnu JK Vaprus U21 0-6
  • D U Johvi Phoenix 2-2
  • D T Tallinna Kalev II 1-1
  • L U Levadia U19 0-3
  • W vs Legion 12-0
  • L vs Tartu Kalev 0-4
  • L vs Johvi Phoenix 2-3
  • W vs Tallinna Kalev II 7-0
  • W vs JK Tabasalu 6-0
  • L vs Johvi Phoenix 2-3
  • L vs Tallinna Kalev II 1-4
  • L vs Narva U21 0-4
  • L vs Parnu JK Vaprus U21 0-6
  • D vs Johvi Phoenix 2-2

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Parnu JK Vaprus U21
JK Tabasalu

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Parnu JK Vaprus U21 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
JK Tabasalu (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Esiliiga B

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Narva U21 31 21 3 7 72:36 +36 66 W W W W W
2 Levadia U19 32 20 2 10 80:52 +28 62 W W W L L
3 Phoenix 31 17 3 11 71:69 +2 54
4 Tulevik 32 15 5 12 83:65 +18 50 W L W W L
5 Luunja 31 15 5 11 76:64 +12 50 W L L W L
6 Parnu JK Vaprus U21 31 14 5 12 96:63 +33 47 D W L L W
7 Tartu Kalev 31 15 2 14 72:60 +12 47 L L W W L
8 JK Tabasalu 31 10 3 18 45:83 -38 33 L L D L W
9 Tallinna Kalev II 32 8 6 18 64:79 -15 30 D W L L W
10 Legion 32 3 4 25 30:118 -88 13 L L L L D
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Narva U21 15 13 2 0 48:11 +37 41
2 Luunja 16 11 1 4 52:32 +20 34
3 Phoenix 14 11 0 3 45:32 +13 33
4 Tulevik 18 9 4 5 49:32 +17 31
5 Levadia U19 15 10 0 5 33:26 +7 30
6 Tartu Kalev 18 9 2 7 40:27 +13 29
7 Parnu JK Vaprus U21 14 8 3 3 57:21 +36 27
8 JK Tabasalu 14 6 3 5 23:29 -6 21
9 Tallinna Kalev II 17 5 3 9 36:36 0 18
10 Legion 16 2 1 13 17:43 -26 7
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Levadia U19 17 10 2 5 47:26 +21 32
2 Narva U21 16 8 1 7 24:25 -1 25
3 Phoenix 17 6 3 8 26:37 -11 21
4 Parnu JK Vaprus U21 17 6 2 9 39:42 -3 20
5 Tulevik 14 6 1 7 34:33 +1 19
6 Tartu Kalev 13 6 0 7 32:33 -1 18
7 Luunja 15 4 4 7 24:32 -8 16
8 Tallinna Kalev II 15 3 3 9 28:43 -15 12
9 JK Tabasalu 17 4 0 13 22:54 -32 12
10 Legion 16 1 3 12 13:75 -62 6

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.