Haguenau vs Colmar H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Haguenau
thuisvorm
L L L
National 2 - Group A
Parc des Sports
Logo van Colmar
uitvorm
L D L

AI-wedstrijdinzichten

Haguenau
Colmar

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.67
0.00
3.33
1.33
2.17
0.50
Over 2.5-coëfficiënt
1.67
0.00
3.33
1.67
1.67
1.67
BTS-coëfficiënt
2.67
1.50
3.83
2.67
2.67
2.67
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L W L L
L L L
W W L
vs
W D D L L
W D L
L D L
Over 2.5-vorm
O U U U O
U U U
O U O
vs
U U O O U
U O U
U U O
BTS-vorm
Y N N N Y
N N N
Y N Y
vs
N Y Y N N
N Y N
N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.50 1.00 4.00 Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.17 2.00 2.33 Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Haguenau +0.33
Haguenau +0.50
Haguenau +0.17
Colmar +1.17
Colmar +1.00
Colmar +1.33
Haguenau +1.83
Haguenau +2.00
Haguenau +1.67
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 0.00 2.00 Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.67 1.00 0.33 Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Haguenau +0.33
Gelijk
Haguenau +0.67
Colmar +0.67
Colmar +1.00
Colmar +0.33
Haguenau +1.33
Haguenau +1.00
Haguenau +1.67
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 1.00 2.00 Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.00 2.00 Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Colmar beter
Haguenau beter
Haguenau beter
Gelijk
Haguenau beter
Colmar beter
Colmar beter
Gelijk
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Haguenau
Colmar

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 0 2 0.67 1 0.33
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 1 2 1.5 1 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.5 1 4 2.17 2 2.33
BTS-percentage 33% 0% 67% 33% 33% 33%
Clean sheet-percentage 17% 0% 33% 17% 33% 0%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group A-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Haguenau
Colmar

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Haguenau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Colmar (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group A · National 2: Group A

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Furiani-Agliani 6 4 2 0 14:4 +10 14 D W W W W
2 St Maur Lusitanos 6 4 2 0 10:5 +5 14 W W W D W
3 Racing Colombes 92 6 4 1 1 10:5 +5 13 L W W D W
4 Feignies-Aulnoye 6 3 3 0 6:3 +3 12 D D W W W
5 Chambly Thelle FC 6 4 0 2 10:5 +5 12 W W L W L
6 Creteil 6 3 2 1 6:3 +3 11 D L D W W
7 Dieppe 6 2 3 1 7:6 +1 9 D W W D L
8 Biesheim 6 2 2 2 11:7 +4 8 L D L W W
9 Haguenau 6 2 0 4 6:9 -3 6 W L W L L
10 Montlouis 6 1 3 2 6:9 -3 6 D L D L W
11 Epinal 6 1 2 3 5:6 -1 5 D W L L L
12 Le Pays du Valois 6 1 2 3 9:11 -2 5 D L D L W
13 Bastia-Borgo 6 1 2 3 6:10 -4 5 D L L W L
14 Colmar 6 1 2 3 4:9 -5 5 W D D L L
15 St-Pryvé St-Hilaire 6 0 3 3 5:8 -3 3 L D L D L
16 Chantilly 6 0 1 5 4:19 -15 1 L L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Furiani-Agliani 4 3 1 0 9:3 +6 10
2 St Maur Lusitanos 3 3 0 0 7:3 +4 9
3 Feignies-Aulnoye 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Chambly Thelle FC 2 2 0 0 6:1 +5 6
5 Creteil 3 2 0 1 4:2 +2 6
6 Biesheim 3 1 2 0 7:4 +3 5
7 Montlouis 3 1 2 0 1:0 +1 5
8 Epinal 4 1 1 2 5:5 0 4
9 Dieppe 3 1 1 1 4:4 0 4
10 Colmar 3 1 1 1 3:3 0 4
11 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 3 0 3:3 0 3
12 Racing Colombes 92 2 0 1 1 1:2 -1 1
13 Bastia-Borgo 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Chantilly 4 0 1 3 2:12 -10 1
15 Haguenau 3 0 0 3 0:3 -3 0
16 Le Pays du Valois 3 0 0 3 3:7 -4 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Racing Colombes 92 4 4 0 0 9:3 +6 12
2 Haguenau 3 2 0 1 6:6 0 6
3 Chambly Thelle FC 4 2 0 2 4:4 0 6
4 Le Pays du Valois 3 1 2 0 6:4 +2 5
5 St Maur Lusitanos 3 1 2 0 3:2 +1 5
6 Dieppe 3 1 2 0 3:2 +1 5
7 Feignies-Aulnoye 3 1 2 0 2:1 +1 5
8 Creteil 3 1 2 0 2:1 +1 5
9 Furiani-Agliani 2 1 1 0 5:1 +4 4
10 Bastia-Borgo 4 1 1 2 4:6 -2 4
11 Biesheim 3 1 0 2 4:3 +1 3
12 Epinal 2 0 1 1 0:1 -1 1
13 Montlouis 3 0 1 2 5:9 -4 1
14 Colmar 3 0 1 2 1:6 -5 1
15 St-Pryvé St-Hilaire 3 0 0 3 2:5 -3 0
16 Chantilly 2 0 0 2 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.