Angoulême vs Le Poiré sur Vie H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Angoulême
thuisvorm
W W D
National 2 - Group B
Stade Lebon
Logo van Le Poiré sur Vie
uitvorm
L L W

AI-wedstrijdinzichten

Angoulême
Le Poiré sur Vie

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Le Poiré sur Vie (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.00
3.83
2.17
2.50
3.33
1.67
Over 2.5-coëfficiënt
1.67
1.67
1.67
3.33
3.33
3.33
BTS-coëfficiënt
3.25
2.67
3.83
2.67
1.50
3.83
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Le Poiré sur Vie (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W W D L
W W D
D W L
vs
L L W W W
L W W
L L W
Over 2.5-vorm
U U O O U
U U O
U O U
vs
O O U O O
O U O
U O O
BTS-vorm
Y N Y Y N
N N Y
Y Y N
vs
N Y N Y N
N N N
N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.33 2.67 2.00 Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.67 3.00 2.33 Le Poiré sur Vie (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Le Poiré sur Vie +0.34
Le Poiré sur Vie +0.67
Gelijk
Gelijk
Le Poiré sur Vie +0.33
Angoulême +0.34
Le Poiré sur Vie +0.67
Le Poiré sur Vie +1.00
Le Poiré sur Vie +0.33
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.50 2.00 1.00 Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.33 1.67 1.00 Le Poiré sur Vie (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Angoulême +0.17
Le Poiré sur Vie +0.17
Angoulême +0.50
Angoulême +0.67
Angoulême +0.33
Angoulême +1.00
Le Poiré sur Vie +0.33
Le Poiré sur Vie +0.67
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.83 0.67 1.00 Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.33 1.33 1.33 Le Poiré sur Vie (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Angoulême beter
Angoulême beter
Angoulême beter
Angoulême beter
Angoulême beter
Angoulême beter
Angoulême beter
Angoulême beter
Angoulême beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Angoulême
Le Poiré sur Vie

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Le Poiré sur Vie (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.5 2 1 1.33 1.67 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.83 0.67 1 1.33 1.33 1.33
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.33 2.67 2 2.67 3 2.33
BTS-percentage 50% 33% 67% 33% 0% 67%
Clean sheet-percentage 33% 67% 0% 33% 67% 0%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group B-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Angoulême
Le Poiré sur Vie

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Angoulême (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Le Poiré sur Vie (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group B · National 2: Group B

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.