Avranches vs Pontivy GSI H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Avranches
thuisvorm
D D
National 2 - Group B
Stade René Fenouillère
Logo van Pontivy GSI
uitvorm
D L D

AI-wedstrijdinzichten

Avranches
Pontivy GSI

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Avranches (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.00
1.50
3.75
1.58
2.17
1.00
Over 2.5-coëfficiënt
1.67
0.00
2.50
2.50
1.67
3.33
BTS-coëfficiënt
2.42
2.50
2.38
3.83
2.67
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Avranches (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W D L W
D D
W W L W
vs
D L L D W
D L W
D L D
Over 2.5-vorm
U O U U U
U U
O O U U
vs
U O O O U
U O U
U O O
BTS-vorm
Y Y N N N
Y N
N Y N N
vs
Y Y N Y N
Y N N
Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.63 1.00 2.25 Avranches (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.50 2.00 3.00 Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pontivy GSI +0.87
Pontivy GSI +0.37
Pontivy GSI +1.37
Pontivy GSI +1.50
Pontivy GSI +1.00
Pontivy GSI +2.00
Pontivy GSI +0.25
Avranches +0.25
Pontivy GSI +0.75
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.13 0.50 1.75 Avranches (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 0.67 1.33 Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Avranches +0.13
Avranches +0.46
Pontivy GSI +0.20
Pontivy GSI +0.50
Pontivy GSI +0.17
Pontivy GSI +0.83
Avranches +0.75
Avranches +1.08
Avranches +0.42
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.50 0.50 0.50 Avranches (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.33 1.67 Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Avranches beter
Avranches beter
Avranches beter
Avranches beter
Avranches beter
Avranches beter
Avranches beter
Avranches beter
Avranches beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Avranches
Pontivy GSI

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Avranches (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.13 0.5 1.75 1 0.67 1.33
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.5 0.5 0.5 1.5 1.33 1.67
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.63 1 2.25 2.5 2 3
BTS-percentage 38% 50% 25% 67% 33% 100%
Clean sheet-percentage 50% 50% 50% 17% 33% 0%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group B-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Avranches
Pontivy GSI

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Avranches (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group B · National 2: Group B

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.