Bourges Foot 18 vs Troyes II H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Bourges Foot 18
thuisvorm
D D L
National 2 - Group C
Stade Jacques Rimbault
Logo van Troyes II
uitvorm
L L L

AI-wedstrijdinzichten

Bourges Foot 18
Troyes II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.20
1.00
1.50
1.92
3.83
0.00
Over 2.5-coëfficiënt
0.00
0.00
0.00
3.33
3.33
3.33
BTS-coëfficiënt
1.30
2.17
0.00
2.42
3.33
1.50
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D D D L
D D L
D D
vs
L W L W L
D W W
L L L
Over 2.5-vorm
U U U U U
U U U
U U
vs
O O O O U
U O O
O O U
BTS-vorm
Y N N N N
Y N N
N N
vs
N Y N Y N
N Y Y
N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
0.50 1.00 0.00 Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.83 3.00 2.67 Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Troyes II +2.33
Troyes II +2.50
Troyes II +2.17
Troyes II +1.83
Troyes II +2.00
Troyes II +1.67
Troyes II +2.83
Troyes II +3.00
Troyes II +2.67
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.17 0.33 0.00 Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.00 2.00 0.00 Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Troyes II +0.83
Troyes II +1.83
Bourges Foot 18 +0.17
Troyes II +0.67
Troyes II +1.67
Bourges Foot 18 +0.33
Troyes II +1.00
Troyes II +2.00
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.33 0.67 0.00 Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.83 1.00 2.67 Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Bourges Foot 18 beter
Bourges Foot 18 beter
Bourges Foot 18 beter
Bourges Foot 18 beter
Bourges Foot 18 beter
Bourges Foot 18 beter
Bourges Foot 18 beter
Bourges Foot 18 beter
Bourges Foot 18 beter
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Bourges Foot 18
Troyes II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.17 0.33 0 1 2 0
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.33 0.67 0 1.83 1 2.67
Totaal doelpunten/wedstrijd 0.5 1 0 2.83 3 2.67
BTS-percentage 17% 33% 0% 33% 67% 0%
Clean sheet-percentage 67% 33% 100% 17% 33% 0%
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Bourges Foot 18
Troyes II

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Bourges Foot 18 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.