Bourges Foot 18 vs Troyes II: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Bourges Foot 18
formă acasă
D D L
National 2 - Group C
Stade Jacques Rimbault
Sigla Troyes II
formă în deplasare
L L L

Analiza AI a meciului

Bourges Foot 18
Troyes II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.20
1.00
1.50
1.92
3.83
0.00
Coeficient Peste 2.5
0.00
0.00
0.00
3.33
3.33
3.33
Coeficient GG
1.30
2.17
0.00
2.42
3.33
1.50
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D D D D L
D D L
D D
vs
L W L W L
D W W
L L L
Formă Peste 2.5
U U U U U
U U U
U U
vs
O O O O U
U O O
O O U
Formă GG
Y N N N N
Y N N
N N
vs
N Y N Y N
N Y Y
N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
0.50 1.00 0.00 Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
2.83 3.00 2.67 Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Troyes II +2.33
Troyes II +2.50
Troyes II +2.17
Troyes II +1.83
Troyes II +2.00
Troyes II +1.67
Troyes II +2.83
Troyes II +3.00
Troyes II +2.67
Media goluri marcate/meci
0.17 0.33 0.00 Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
1.00 2.00 0.00 Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Troyes II +0.83
Troyes II +1.83
Bourges Foot 18 +0.17
Troyes II +0.67
Troyes II +1.67
Bourges Foot 18 +0.33
Troyes II +1.00
Troyes II +2.00
Egalitate
Media goluri primite/meci
0.33 0.67 0.00 Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
1.83 1.00 2.67 Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Mai bine: Bourges Foot 18
Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Bourges Foot 18
Troyes II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.17 0.33 0 1 2 0
Goluri primite/meci 0.33 0.67 0 1.83 1 2.67
Goluri totale/meci 0.5 1 0 2.83 3 2.67
Rată GG 17% 33% 0% 33% 67% 0%
Rată meciuri fără gol primit 67% 33% 100% 17% 33% 0%
Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group C - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Bourges Foot 18
Troyes II

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Bourges Foot 18 (General) (Acasă) (Deplasare)
Troyes II (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 5 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 2 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group C · National 2: Group C

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.