Troyes II vs Canet Roussillon H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Troyes II
thuisvorm
D W W
National 2 - Group C
Complexe Sportif de l'Aube N° 2 - Terrain du Bas
Logo van Canet Roussillon
uitvorm
L D

AI-wedstrijdinzichten

Troyes II
Canet Roussillon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.92
3.83
0.00
0.60
0.50
0.75
Over 2.5-coëfficiënt
3.33
3.33
3.33
3.00
3.33
2.50
BTS-coëfficiënt
2.42
3.33
1.50
2.60
2.17
3.25
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L W L
D W W
L L L
vs
L L L D D
L L D
L D
Over 2.5-vorm
O O O O U
U O O
O O U
vs
O U O O U
O O U
U O
BTS-vorm
N Y N Y N
N Y Y
N N N
vs
Y N N Y N
Y N N
N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.83 3.00 2.67 Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.67 2.33 3.00 Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Troyes II +0.16
Troyes II +0.50
Canet Roussillon +0.17
Troyes II +0.33
Troyes II +0.67
Gelijk
Gelijk
Troyes II +0.34
Canet Roussillon +0.33
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 2.00 0.00 Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.67 0.33 1.00 Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Troyes II +0.33
Troyes II +0.67
Gelijk
Troyes II +1.33
Troyes II +1.67
Troyes II +1.00
Canet Roussillon +0.67
Canet Roussillon +0.33
Canet Roussillon +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.83 1.00 2.67 Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 2.00 2.00 Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Troyes II beter
Troyes II beter
Troyes II beter
Troyes II beter
Troyes II beter
Troyes II beter
Canet Roussillon beter
Canet Roussillon beter
Canet Roussillon beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Troyes II
Canet Roussillon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 2 0 0.67 0.33 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.83 1 2.67 2 2 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.83 3 2.67 2.67 2.33 3
BTS-percentage 33% 67% 0% 42% 33% 50%
Clean sheet-percentage 17% 33% 0% 17% 33% 0%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Troyes II
Canet Roussillon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Troyes II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Canet Roussillon (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 5 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 2 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.