Ammerthal vs Großbardorf H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Ammerthal
thuisvorm
L L L W L
Oberliga - Bayern Nord
Sportplatz Ammerthal
Logo van Großbardorf
uitvorm
L L L L W

AI-wedstrijdinzichten

Ammerthal
Großbardorf

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.30
1.00
1.60
1.50
2.00
1.00
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
5.00
3.00
3.50
4.00
3.00
BTS-coëfficiënt
4.30
4.30
4.30
3.25
2.90
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W W L D
L L L W L
D L L W D
vs
L L L L W
L W W L L
L L L L W
Over 2.5-vorm
O O U O O
O O O O O
U O O U O
vs
O O U U O
O O O O U
O U O U O
BTS-vorm
Y Y N Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y N Y
vs
Y N N N Y
N Y Y N N
Y N Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.80 4.20 3.40 Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.80 3.20 4.40 Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Ammerthal +0.60
Großbardorf +0.60
Ammerthal +0.40
Ammerthal +1.00
Großbardorf +0.20
Großbardorf +0.40
Ammerthal +0.20
Großbardorf +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.40 1.20 1.60 Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.40 1.60 Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Großbardorf +0.10
Gelijk
Großbardorf +0.20
Großbardorf +0.30
Großbardorf +0.20
Großbardorf +0.40
Ammerthal +0.10
Ammerthal +0.20
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.40 3.00 1.80 Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 1.80 2.80 Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Großbardorf beter
Großbardorf beter
Ammerthal beter
Großbardorf beter
Großbardorf beter
Großbardorf beter
Ammerthal beter
Gelijk
Ammerthal beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Ammerthal
Großbardorf

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.4 1.2 1.6 1.5 1.4 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.4 3 1.8 2.3 1.8 2.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.8 4.2 3.4 3.8 3.2 4.4
BTS-percentage 80% 80% 80% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 10% 0% 20% 0% 0% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Ammerthal
Großbardorf

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Ammerthal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Großbardorf (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.