Ammerthal vs Großbardorf: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Ammerthal
formă acasă
L L L W L
Oberliga - Bayern Nord
Sportplatz Ammerthal
Sigla Großbardorf
formă în deplasare
L L L L W

Analiza AI a meciului

Ammerthal
Großbardorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
Großbardorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.30
1.00
1.60
1.50
2.00
1.00
Coeficient Peste 2.5
4.00
5.00
3.00
3.50
4.00
3.00
Coeficient GG
4.30
4.30
4.30
3.25
2.90
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
Großbardorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W W L D
L L L W L
D L L W D
vs
L L L L W
L W W L L
L L L L W
Formă Peste 2.5
O O U O O
O O O O O
U O O U O
vs
O O U U O
O O O O U
O U O U O
Formă GG
Y Y N Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y N Y
vs
Y N N N Y
N Y Y N N
Y N Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.80 4.20 3.40 Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
3.80 3.20 4.40 Großbardorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Egalitate
Ammerthal +0.60
Großbardorf +0.60
Ammerthal +0.40
Ammerthal +1.00
Großbardorf +0.20
Großbardorf +0.40
Ammerthal +0.20
Großbardorf +1.00
Media goluri marcate/meci
1.40 1.20 1.60 Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.40 1.60 Großbardorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Großbardorf +0.10
Egalitate
Großbardorf +0.20
Großbardorf +0.30
Großbardorf +0.20
Großbardorf +0.40
Ammerthal +0.10
Ammerthal +0.20
Egalitate
Media goluri primite/meci
2.40 3.00 1.80 Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 1.80 2.80 Großbardorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Großbardorf
Mai bine: Großbardorf
Mai bine: Ammerthal
Mai bine: Großbardorf
Mai bine: Großbardorf
Mai bine: Großbardorf
Mai bine: Ammerthal
Egalitate
Mai bine: Ammerthal
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Ammerthal
Großbardorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
Großbardorf (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.4 1.2 1.6 1.5 1.4 1.6
Goluri primite/meci 2.4 3 1.8 2.3 1.8 2.8
Goluri totale/meci 3.8 4.2 3.4 3.8 3.2 4.4
Rată GG 80% 80% 80% 50% 40% 60%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 0% 0% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Oberliga - Bayern Nord - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Ammerthal
Großbardorf

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ammerthal (General) (Acasă) (Deplasare)
Großbardorf (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Oberliga - Bayern Nord

Pentru această competiție nu avem clasament.