Heimstetten vs Pipinsried H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Heimstetten
thuisvorm
W L W D D
Oberliga - Bayern Süd
Sportpark Heimstetten
Logo van Pipinsried
uitvorm
L W L D W

AI-wedstrijdinzichten

Heimstetten
Pipinsried

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pipinsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.10
2.60
1.60
3.30
4.30
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
4.00
4.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.45
2.60
4.30
3.95
4.30
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pipinsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D W D L
W L W D D
D D L W L
vs
L W D W W
W D W W W
L W L D W
Over 2.5-vorm
O O O U O
U O O O U
U O O O O
vs
O O U O O
O U O O O
O O O U O
BTS-vorm
Y Y N N Y
N N Y Y N
Y Y Y N Y
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y Y
N Y Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.80 3.00 4.60 Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.90 4.20 3.60 Pipinsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pipinsried +0.10
Pipinsried +0.40
Heimstetten +0.20
Pipinsried +0.90
Pipinsried +1.20
Pipinsried +0.60
Heimstetten +0.70
Heimstetten +0.40
Heimstetten +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.80 1.40 2.20 Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.60 3.20 2.00 Pipinsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pipinsried +0.80
Pipinsried +1.40
Pipinsried +0.20
Pipinsried +1.20
Pipinsried +1.80
Pipinsried +0.60
Pipinsried +0.40
Pipinsried +1.00
Heimstetten +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.00 1.60 2.40 Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.00 1.60 Pipinsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pipinsried beter
Pipinsried beter
Pipinsried beter
Pipinsried beter
Pipinsried beter
Gelijk
Pipinsried beter
Pipinsried beter
Pipinsried beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Heimstetten
Pipinsried

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pipinsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.8 1.4 2.2 2.6 3.2 2
Tegendoelpunten/wedstrijd 2 1.6 2.4 1.3 1 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.8 3 4.6 3.9 4.2 3.6
BTS-percentage 60% 40% 80% 70% 80% 60%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Heimstetten
Pipinsried

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Heimstetten (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pipinsried (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Süd

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.