Kirchanschöring vs Deisenhofen H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Kirchanschöring
thuisvorm
L W D L L
Oberliga - Bayern Süd
Stadion Alte Mühle
Logo van Deisenhofen
uitvorm
L D L D L

AI-wedstrijdinzichten

Kirchanschöring
Deisenhofen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Kirchanschöring (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Deisenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.30
1.30
1.30
0.95
1.30
0.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.95
3.60
4.30
3.10
1.90
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Kirchanschöring (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Deisenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L L W L
L W D L L
D L L L W
vs
W D L L L
D L W L L
L D L D L
Over 2.5-vorm
U O O O O
U O U O O
U O O O O
vs
O O U O O
U O O U O
O U O O O
BTS-vorm
Y Y N Y Y
N Y Y N Y
Y N Y Y Y
vs
N Y N Y N
N Y N N N
N Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.30 2.80 3.80 Kirchanschöring (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.10 3.00 5.20 Deisenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Deisenhofen +0.80
Kirchanschöring +0.30
Deisenhofen +1.90
Deisenhofen +1.30
Deisenhofen +0.20
Deisenhofen +2.40
Deisenhofen +0.30
Kirchanschöring +0.80
Deisenhofen +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.10 1.00 1.20 Kirchanschöring (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.00 1.60 Deisenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Deisenhofen +0.20
Kirchanschöring +0.10
Deisenhofen +0.50
Deisenhofen +0.30
Gelijk
Deisenhofen +0.60
Deisenhofen +0.10
Kirchanschöring +0.20
Deisenhofen +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.20 1.80 2.60 Kirchanschöring (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.80 2.00 3.60 Deisenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kirchanschöring beter
Deisenhofen beter
Kirchanschöring beter
Kirchanschöring beter
Kirchanschöring beter
Kirchanschöring beter
Kirchanschöring beter
Deisenhofen beter
Kirchanschöring beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Kirchanschöring
Deisenhofen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Kirchanschöring (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Deisenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.1 1 1.2 1.3 1 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.2 1.8 2.6 2.8 2 3.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.3 2.8 3.8 4.1 3 5.2
BTS-percentage 70% 60% 80% 50% 20% 80%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 20% 40% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Kirchanschöring
Deisenhofen

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Kirchanschöring (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Deisenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Süd

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.