Pfaffenhofen vs Ismaning H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Pfaffenhofen
thuisvorm
D L D W W
Oberliga - Bayern Süd
Stadion nog onbekend
Logo van Ismaning
uitvorm
W L D L L

AI-wedstrijdinzichten

Pfaffenhofen
Ismaning

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Pfaffenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.10
2.60
1.60
2.65
4.00
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
4.00
4.00
4.00
5.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.80
4.30
3.30
3.60
4.30
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Pfaffenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W D W L
D L D W W
L W D D L
vs
W L W L W
L W W W W
W L D L L
Over 2.5-vorm
O O U O O
U O O O O
O O O U O
vs
O U O O O
O O O O O
O U O U O
BTS-vorm
Y Y N Y Y
Y N Y Y Y
N Y Y N Y
vs
Y N Y Y Y
Y N Y Y Y
N N Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.70 4.00 3.40 Pfaffenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.20 5.40 3.00 Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ismaning +0.50
Ismaning +1.70
Pfaffenhofen +0.70
Ismaning +0.20
Ismaning +1.40
Pfaffenhofen +1.00
Ismaning +0.80
Ismaning +2.00
Pfaffenhofen +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.60 2.00 1.20 Pfaffenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.60 3.60 1.60 Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ismaning +1.00
Ismaning +2.00
Gelijk
Ismaning +0.60
Ismaning +1.60
Pfaffenhofen +0.40
Ismaning +1.40
Ismaning +2.40
Ismaning +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.10 2.00 2.20 Pfaffenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 1.80 1.40 Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ismaning beter
Ismaning beter
Ismaning beter
Ismaning beter
Ismaning beter
Ismaning beter
Ismaning beter
Ismaning beter
Ismaning beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Pfaffenhofen
Ismaning

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Pfaffenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.6 2 1.2 2.6 3.6 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.1 2 2.2 1.6 1.8 1.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.7 4 3.4 4.2 5.4 3
BTS-percentage 70% 80% 60% 60% 80% 40%
Clean sheet-percentage 10% 0% 20% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Süd-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Pfaffenhofen
Ismaning

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Pfaffenhofen (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ismaning (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Süd

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.