FC Lok Stendal vs Union Klosterfelde H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van FC Lok Stendal
thuisvorm
L W L
Oberliga - Nordost-Nord
Stadion am Hölzchen
Logo van Union Klosterfelde
uitvorm
L D L L D

AI-wedstrijdinzichten

FC Lok Stendal
Union Klosterfelde

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

FC Lok Stendal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Union Klosterfelde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.64
1.67
1.63
1.95
3.30
0.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.57
3.33
3.75
3.00
3.00
3.00
BTS-coëfficiënt
4.00
3.83
4.13
3.95
4.30
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

FC Lok Stendal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Union Klosterfelde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W L L L
L W L
D W L L
vs
L L L W D
W D W L W
L D L L D
Over 2.5-vorm
O U U O O
O U O
O O U O
vs
O U O O U
O U O U O
O U O O U
BTS-vorm
Y N N Y Y
Y N Y
Y Y N Y
vs
N N Y Y Y
Y Y Y N Y
N Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.67 4.33 3.00 FC Lok Stendal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.80 3.00 2.60 Union Klosterfelde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Lok Stendal +0.87
FC Lok Stendal +0.67
FC Lok Stendal +1.07
FC Lok Stendal +1.53
FC Lok Stendal +1.33
FC Lok Stendal +1.73
FC Lok Stendal +0.20
Gelijk
FC Lok Stendal +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.63 2.00 1.25 FC Lok Stendal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.60 0.60 Union Klosterfelde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Lok Stendal +0.53
FC Lok Stendal +0.03
FC Lok Stendal +1.03
FC Lok Stendal +0.90
FC Lok Stendal +0.40
FC Lok Stendal +1.40
FC Lok Stendal +0.15
Union Klosterfelde +0.35
FC Lok Stendal +0.65
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.04 2.33 1.75 FC Lok Stendal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 1.40 2.00 Union Klosterfelde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Union Klosterfelde beter
Union Klosterfelde beter
Union Klosterfelde beter
Union Klosterfelde beter
Union Klosterfelde beter
Union Klosterfelde beter
Union Klosterfelde beter
Union Klosterfelde beter
FC Lok Stendal beter
Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

FC Lok Stendal
Union Klosterfelde

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Lok Stendal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Union Klosterfelde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.63 2 1.25 1.1 1.6 0.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.04 2.33 1.75 1.7 1.4 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.67 4.33 3 2.8 3 2.6
BTS-percentage 71% 67% 75% 70% 80% 60%
Clean sheet-percentage 17% 33% 0% 0% 0% 0%
Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Nordost-Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
FC Lok Stendal
Union Klosterfelde

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Lok Stendal (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Union Klosterfelde (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 7 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0