Logo van FC Lok Stendal

FC Lok Stendal

Vlag van Duitsland Duitsland • Oberliga - Nordost-Nord
W W L L L Recente vorm

Volgende wedstrijd

Oberliga - Nordost-Nord •

Logo van FC Lok Stendal FC Lok Stendal
VS
Stadion am Hölzchen Wedstrijdvoorbeschouwing

Teamvorm

Laatste 7 wedstrijden

D L W W L L L
Gewonnen 2 29%
Gelijk 1 14%
Verloren 4 57%

Kerncijfers

Doelpunten voor/wedstrijd 1.63
Doelpunten tegen/wedstrijd 2.04
Winstpercentage 29%
BTS-percentage 71%
Clean sheet-percentage 17%

Laatste 7 wedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 2
Doelpunten tegen/wedstrijd 2.33
Winstpercentage 33%
BTS-percentage 67%
Clean sheet-percentage 33%

Laatste 3 thuiswedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 1.25
Doelpunten tegen/wedstrijd 1.75
Winstpercentage 25%
BTS-percentage 75%
Clean sheet-percentage 0%

Laatste 4 uitwedstrijden

Doelpuntentrends

Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 83%
Meer dan 2.5 doelpunten 71%
Meer dan 3.5 doelpunten 46%
BTS 71%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 67%
Meer dan 2.5 doelpunten 67%
Meer dan 3.5 doelpunten 67%
BTS 67%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 75%
Meer dan 3.5 doelpunten 25%
BTS 75%

Stand

Oberliga - Nordost-Nord

Volledige stand bekijken
# Club G G G V D Ptn
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 -4 8
13 Makkabi 7 2 2 3 -8 8
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 -3 7
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 -6 5
16 Neustrelitz 7 1 0 6 -8 3

Recente wedstrijden

Komende wedstrijden

Thuis vs uit

Thuis Stadion am Hölzchen

Gespeelde wedstrijden
3
Winstpercentage
33%
Doelpunten voor/wedstrijd
2
Doelpunten tegen/wedstrijd
2.33
BTS-percentage
67%
Clean sheet-percentage
33%

Uit

Gespeelde wedstrijden
4
Winstpercentage
25%
Doelpunten voor/wedstrijd
1.25
Doelpunten tegen/wedstrijd
1.75
BTS-percentage
75%
Clean sheet-percentage
0%

Gedetailleerde teamstatistieken

Per wedstrijd

Voor Tegen
Doelpunten 1.63 2.04
Balbezit
Doelpunten 2 2.33
Doelpunten 1.25 1.75

Corners, kaarten, buitenspel en overtredingen worden voor deze competitie niet bijgehouden - alleen doelpunten.

Voorspellingen komende wedstrijden

Extra inzichten

  • Scoringspatroon

    Gemiddeld 1.6 doelpunten per wedstrijd, en in 71% van de wedstrijden scoorden beide teams.

  • Verdediging

    Krijgt gemiddeld 2 doelpunten per wedstrijd tegen en houdt in 17% van de wedstrijden de nul.

  • Thuisvoordeel

    Wint 33% van de thuiswedstrijden tegen 25% uit - een duidelijk thuisvoordeel.