Logo van Hertha Zehlendorf

Hertha Zehlendorf

Vlag van Duitsland Duitsland • Oberliga - Nordost-Nord
L L W W W Recente vorm

Volgende wedstrijd

Oberliga - Nordost-Nord •

Logo van Hertha Zehlendorf Hertha Zehlendorf
VS
Ernst-Reuter-Sportfeld Wedstrijdvoorbeschouwing

Teamvorm

Laatste 7 wedstrijden

L W L L W W W
Gewonnen 4 57%
Gelijk 0 0%
Verloren 3 43%

Kerncijfers

Doelpunten voor/wedstrijd 1.71
Doelpunten tegen/wedstrijd 0.88
Winstpercentage 58%
BTS-percentage 33%
Clean sheet-percentage 42%

Laatste 7 wedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 1.67
Doelpunten tegen/wedstrijd 1
Winstpercentage 67%
BTS-percentage 67%
Clean sheet-percentage 33%

Laatste 3 thuiswedstrijden

Doelpunten voor/wedstrijd 1.75
Doelpunten tegen/wedstrijd 0.75
Winstpercentage 50%
BTS-percentage 0%
Clean sheet-percentage 50%

Laatste 4 uitwedstrijden

Doelpuntentrends

Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 88%
Meer dan 2.5 doelpunten 58%
Meer dan 3.5 doelpunten 13%
BTS 33%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 100%
Meer dan 2.5 doelpunten 67%
Meer dan 3.5 doelpunten 0%
BTS 67%
Meer dan 0.5 doelpunten 100%
Meer dan 1.5 doelpunten 75%
Meer dan 2.5 doelpunten 50%
Meer dan 3.5 doelpunten 25%
BTS 0%

Stand

Oberliga - Nordost-Nord

Volledige stand bekijken
# Club G G G V D Ptn
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 +6 13
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 +3 13
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 +6 12
5 Lichtenberg 7 4 0 3 +2 12
6 Anker Wismar 7 4 0 3 0 12

Recente wedstrijden

Komende wedstrijden

Thuis vs uit

Thuis Ernst-Reuter-Sportfeld

Gespeelde wedstrijden
3
Winstpercentage
67%
Doelpunten voor/wedstrijd
1.67
Doelpunten tegen/wedstrijd
1
BTS-percentage
67%
Clean sheet-percentage
33%

Uit

Gespeelde wedstrijden
4
Winstpercentage
50%
Doelpunten voor/wedstrijd
1.75
Doelpunten tegen/wedstrijd
0.75
BTS-percentage
0%
Clean sheet-percentage
50%

Gedetailleerde teamstatistieken

Per wedstrijd

Voor Tegen
Doelpunten 1.71 0.88
Balbezit
Doelpunten 1.67 1
Doelpunten 1.75 0.75

Corners, kaarten, buitenspel en overtredingen worden voor deze competitie niet bijgehouden - alleen doelpunten.

Voorspellingen komende wedstrijden

Extra inzichten

  • Scoringspatroon

    Gemiddeld 1.7 doelpunten per wedstrijd, en in 33% van de wedstrijden scoorden beide teams.

  • Verdediging

    Krijgt gemiddeld 0.9 doelpunten per wedstrijd tegen en houdt in 42% van de wedstrijden de nul.

  • Thuisvoordeel

    Wint 67% van de thuiswedstrijden tegen 50% uit - een duidelijk thuisvoordeel.