Hansa Rostock II vs Optik Rathenow H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Hansa Rostock II
thuisvorm
W W D L D
Oberliga - Nordost-Nord
Volksstadion
Logo van Optik Rathenow
uitvorm
D D L W W

AI-wedstrijdinzichten

Hansa Rostock II
Optik Rathenow

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Optik Rathenow (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.95
2.60
3.30
2.45
2.30
2.60
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
2.00
3.00
1.00
BTS-coëfficiënt
3.95
3.60
4.30
3.10
2.60
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Optik Rathenow (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D W W D
W W D L D
W L W W D
vs
W W L W L
W D W L L
D D L W W
Over 2.5-vorm
O O O O O
U O U O O
O U O O O
vs
O U O O U
O U O O U
U U U U O
BTS-vorm
Y Y Y Y Y
N N Y Y Y
Y N Y Y Y
vs
Y N N Y N
Y N Y N N
Y Y N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.00 3.00 5.00 Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 2.60 2.80 Optik Rathenow (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hansa Rostock II +1.30
Hansa Rostock II +1.40
Hansa Rostock II +1.20
Hansa Rostock II +0.30
Hansa Rostock II +0.40
Hansa Rostock II +0.20
Hansa Rostock II +2.30
Hansa Rostock II +2.40
Hansa Rostock II +2.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.80 2.00 3.60 Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.20 1.60 Optik Rathenow (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hansa Rostock II +1.40
Hansa Rostock II +1.60
Hansa Rostock II +1.20
Hansa Rostock II +0.60
Hansa Rostock II +0.80
Hansa Rostock II +0.40
Hansa Rostock II +2.20
Hansa Rostock II +2.40
Hansa Rostock II +2.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 1.00 1.40 Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.40 1.20 Optik Rathenow (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hansa Rostock II beter
Hansa Rostock II beter
Gelijk
Hansa Rostock II beter
Hansa Rostock II beter
Hansa Rostock II beter
Optik Rathenow beter
Gelijk
Optik Rathenow beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Hansa Rostock II
Optik Rathenow

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Optik Rathenow (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.8 2 3.6 1.4 1.2 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 1 1.4 1.3 1.4 1.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 4 3 5 2.7 2.6 2.8
BTS-percentage 70% 60% 80% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 20% 20% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Nordost-Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Hansa Rostock II
Optik Rathenow

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Hansa Rostock II (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Optik Rathenow (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Nordost-Nord · NOFV-Nord

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 BAK '07 7 4 3 0 12:6 +6 15 W D W W D
2 Siedenbollentin 7 4 1 2 12:6 +6 13 W W W D L
3 Eintracht Mahlsdorf 7 4 1 2 9:6 +3 13 D W L W W
4 Hertha Zehlendorf 7 4 0 3 12:6 +6 12 L L W W W
5 Lichtenberg 7 4 0 3 10:8 +2 12 W L W W L
6 Anker Wismar 7 4 0 3 11:11 0 12 L L W L W
7 Reinickendorfer Fuchse 7 3 2 2 10:9 +1 11 D W W L W
8 Optik Rathenow 7 3 1 3 8:9 -1 10 W W L W L
9 Hansa Rostock II 7 2 3 2 18:11 +7 9 L D W W D
10 Tennis Borussia 7 2 3 2 7:7 0 9 L W D L W
11 Mecklenburg Schwerin 7 2 3 2 11:12 -1 9 W D L L D
12 Union Klosterfelde 7 2 2 3 7:11 -4 8 L L L W D
13 Makkabi 7 2 2 3 6:14 -8 8 W L D L W
14 FC Lok Stendal 7 2 1 4 11:14 -3 7 W W L L L
15 Sparta Lichtenberg 7 1 2 4 8:14 -6 5 L L W L L
16 Neustrelitz 7 1 0 6 10:18 -8 3 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Eintracht Mahlsdorf 4 4 0 0 8:2 +6 12
2 Siedenbollentin 4 3 0 1 7:1 +6 9
3 Lichtenberg 4 3 0 1 8:5 +3 9
4 BAK '07 4 2 2 0 6:4 +2 8
5 Reinickendorfer Fuchse 4 2 2 0 6:4 +2 8
6 Mecklenburg Schwerin 4 2 1 1 7:6 +1 7
7 Hertha Zehlendorf 3 2 0 1 5:3 +2 6
8 Union Klosterfelde 3 2 0 1 4:4 0 6
9 Tennis Borussia 3 1 1 1 3:3 0 4
10 Sparta Lichtenberg 4 1 1 2 6:9 -3 4
11 Optik Rathenow 4 1 1 2 2:5 -3 4
12 FC Lok Stendal 3 1 0 2 6:7 -1 3
13 Neustrelitz 3 1 0 2 5:7 -2 3
14 Anker Wismar 3 1 0 2 3:6 -3 3
15 Hansa Rostock II 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Makkabi 3 0 2 1 2:9 -7 2
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Anker Wismar 4 3 0 1 8:5 +3 9
2 Hansa Rostock II 4 2 1 1 14:6 +8 7
3 BAK '07 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Hertha Zehlendorf 4 2 0 2 7:3 +4 6
5 Optik Rathenow 3 2 0 1 6:4 +2 6
6 Makkabi 4 2 0 2 4:5 -1 6
7 Tennis Borussia 4 1 2 1 4:4 0 5
8 Siedenbollentin 3 1 1 1 5:5 0 4
9 FC Lok Stendal 4 1 1 2 5:7 -2 4
10 Reinickendorfer Fuchse 3 1 0 2 4:5 -1 3
11 Lichtenberg 3 1 0 2 2:3 -1 3
12 Mecklenburg Schwerin 3 0 2 1 4:6 -2 2
13 Union Klosterfelde 4 0 2 2 3:7 -4 2
14 Sparta Lichtenberg 3 0 1 2 2:5 -3 1
15 Eintracht Mahlsdorf 3 0 1 2 1:4 -3 1
16 Neustrelitz 4 0 0 4 5:11 -6 0