FC Santiago vs Real Apodaca H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van FC Santiago
thuisvorm
W L W W D
Liga Premier Serie A
Complejo Capilla Soccer Park
Logo van Real Apodaca
uitvorm
L D D L L

AI-wedstrijdinzichten

FC Santiago
Real Apodaca

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

FC Santiago (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Real Apodaca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.30
3.30
1.30
1.30
2.00
0.60
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
5.00
0.00
2.00
2.00
2.00
BTS-coëfficiënt
2.90
3.60
2.20
2.60
2.90
2.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

FC Santiago (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Real Apodaca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L D W
W L W W D
D L L L W
vs
L W L L L
W L W L L
L D D L L
Over 2.5-vorm
U O U O U
O O O O O
U U U U U
vs
O U O O U
U O U O U
U U U O O
BTS-vorm
N Y N Y N
N Y N Y Y
Y N N N N
vs
Y N Y Y N
N Y N Y N
N N N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 4.40 1.60 FC Santiago (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 2.40 2.00 Real Apodaca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Santiago +0.80
FC Santiago +0.60
FC Santiago +1.00
FC Santiago +2.20
FC Santiago +2.00
FC Santiago +2.40
Real Apodaca +0.60
Real Apodaca +0.80
Real Apodaca +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.90 3.20 0.60 FC Santiago (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.80 1.20 0.40 Real Apodaca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Santiago +1.10
FC Santiago +0.70
FC Santiago +1.50
FC Santiago +2.40
FC Santiago +2.00
FC Santiago +2.80
Real Apodaca +0.20
Real Apodaca +0.60
FC Santiago +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.10 1.20 1.00 FC Santiago (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.20 1.60 Real Apodaca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Santiago beter
FC Santiago beter
FC Santiago beter
FC Santiago beter
Gelijk
FC Santiago beter
FC Santiago beter
FC Santiago beter
FC Santiago beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

FC Santiago
Real Apodaca

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Santiago (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Real Apodaca (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.9 3.2 0.6 0.8 1.2 0.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.1 1.2 1 1.4 1.2 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 4.4 1.6 2.2 2.4 2
BTS-percentage 40% 60% 20% 40% 40% 40%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 40% 40% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga Premier Serie A-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
FC Santiago
Real Apodaca

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Santiago (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Real Apodaca (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga Premier Serie A

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Vaqueros Reynosa 7 5 1 1 13:9 +4 16 D L W W W
1 Artesanos Metepec 7 6 1 0 17:5 +12 20 W W W W D
2 Mineros de Fresnillo 7 4 2 1 12:4 +8 15 W W L W W
2 Dragones de Oaxaca 7 5 1 1 19:8 +11 18 D W O L W W
3 La Tribu de Cd. Juarez 7 4 0 3 15:10 +5 13 L W W L L
3 Halcones Negros 7 4 1 2 20:6 +14 14 W L W W W
4 Acatlan 7 4 1 2 12:10 +2 13 W D W W L
4 Acambaro 7 4 1 2 21:10 +11 13 D W L L W
5 FC Santiago 7 3 1 3 11:7 +4 11 L W L D W
5 Calor de San Pedro 6 3 1 2 14:13 +1 12 D W L W W
6 Correcaminos UAT II 7 3 2 2 8:7 +1 11 D L W W W
6 Delfines Coatzacoalcos 7 2 3 2 9:9 0 9 W O L O W D D
7 Guerreros 6 2 1 3 10:12 -2 8 L W L W D
7 Guerreros del Pacifico 6 2 1 3 5:9 -4 8 L L W D L
8 Atlético Saltillo 7 3 0 4 10:17 -7 8 W L O W L L
8 Real Refineros 7 2 1 4 11:13 -2 7 D O W O L L L
9 Real Apodaca 7 1 1 5 7:13 -6 4 L W L L L
9 Ciervos 7 1 0 6 5:24 -19 2 L L O W L L
10 Héroes de Zaci 6 0 1 5 3:12 -9 2 D L O L L L
10 Cañoneros Marina 7 0 0 7 2:26 -24 0 L L L L L
  • Promotion - Liga Premier Serie A (Play Offs)
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Dragones de Oaxaca 4 4 0 0 13:4 +9 12
2 Mineros de Fresnillo 4 3 1 0 7:0 +7 10
3 Vaqueros Reynosa 4 3 1 0 6:3 +3 10
4 Artesanos Metepec 3 3 0 0 8:1 +7 9
5 Acatlan 4 3 0 1 10:5 +5 9
6 La Tribu de Cd. Juarez 4 3 0 1 9:4 +5 9
7 Correcaminos UAT II 4 2 2 0 7:2 +5 8
8 Acambaro 4 2 1 1 16:6 +10 7
9 Halcones Negros 3 2 1 0 10:0 +10 7
10 FC Santiago 3 2 1 0 9:3 +6 7
11 Calor de San Pedro 2 2 0 0 7:2 +5 6
12 Guerreros 3 2 0 1 8:5 +3 6
13 Atlético Saltillo 3 2 0 1 5:6 -1 6
14 Guerreros del Pacifico 3 1 1 1 2:1 +1 4
15 Delfines Coatzacoalcos 4 1 1 2 7:8 -1 4
16 Real Apodaca 4 1 0 3 5:6 -1 3
17 Real Refineros 4 0 1 3 6:8 -2 1
18 Héroes de Zaci 1 0 0 1 0:1 -1 0
19 Cañoneros Marina 4 0 0 4 2:12 -10 0
20 Ciervos 3 0 0 3 0:10 -10 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Artesanos Metepec 4 3 1 0 9:4 +5 10
2 Halcones Negros 4 2 0 2 10:6 +4 6
3 Vaqueros Reynosa 3 2 0 1 7:6 +1 6
4 Acambaro 3 2 0 1 5:4 +1 6
5 Real Refineros 3 2 0 1 5:5 0 6
6 Delfines Coatzacoalcos 3 1 2 0 2:1 +1 5
7 Dragones de Oaxaca 3 1 1 1 6:4 +2 4
8 Mineros de Fresnillo 3 1 1 1 5:4 +1 4
9 Acatlan 3 1 1 1 2:5 -3 4
10 Calor de San Pedro 4 1 1 2 7:11 -4 4
11 La Tribu de Cd. Juarez 3 1 0 2 6:6 0 3
12 FC Santiago 4 1 0 3 2:4 -2 3
13 Correcaminos UAT II 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 Guerreros del Pacifico 3 1 0 2 3:8 -5 3
15 Atlético Saltillo 4 1 0 3 5:11 -6 3
16 Ciervos 4 1 0 3 5:14 -9 3
17 Guerreros 3 0 1 2 2:7 -5 1
18 Real Apodaca 3 0 1 2 2:7 -5 1
19 Héroes de Zaci 5 0 1 4 3:11 -8 1
20 Cañoneros Marina 3 0 0 3 0:14 -14 0